Dizi HaberleriFragman

Kuruluş Osman 14 nisan 54. bölüm tanıtımı: Dündar Bey ölecek mi?

Kuruluş Osman 54. son yeni bölüm 1. tanıtımı yayınlandı

ATV’nin rekortmen dizisi Kuruluş Osman’ın 54. yeni bölümü ön izlemesi yayınlandı. Kuruluş Osman 53. bölümde neler oldu ilk önce buna bir bakalım.

Kuruluş Osman 53. bölüm özeti

Bir önceki bölümde, Dündar kaçıp Nikola‘ya sığınmıştı. Hazal hatun da kaçmak için hain Petrus ile ormanda buluşmuştu. Ama O’nu bekleyen sürpriz, boş bir mezardı. Hazal’ın işini bitirmek için mezar kazmışlar. Hazal gelince de onu mezara itmişlerdi. Kürekle öldürmek için hamle yaptıkları anda Osman, ok atarak buna engel olmuştu. Osman böylece, hem Hazal’ı hem de Nikola ve arkadaşını yakalamıştı. Obaya getirilmişler ve onlar sonlarını beklerken, Dündar’ı Nikola’nın elinden almak için planlar yapılmaya başlanmıştı.

Osman Bey, Simon’u Dündar ile konuşması için kaleye gönderir. Simon Dündar’ı kaçırmak için O’na yalan söyleyip kaleden kaçmaya ikna eder. Ama bunun sonuna giden yol olduğunu nereden bilebilirdi ki! Kendi ayaklarıyla Osman’ın tuzağına düşer.

Kuruluş Osman 54. bölüm tanıtımı ve özeti

Obaya getirilen babası Dündar’ın yanına giden Aygül, sen benim babam değilsin diyerek isyan eder. Diğer taraftan haçlı ordusu da harekete geçmiştir. Ordunun bir kısmı tüneller vasıtasıyla şehri ele geçirmek için gelecekler. Osman bu yüzden tünellerin yerini öğrenmek zorundadır. Petrus ve Simon tünellerin yerini Osmana söyleyecek mi? Dündar Bey ölecek mi? Dündar Bey diziden ayrılıyor mu? Fragman’ın sonunda Osman, Dündar’ın arkasından ok fırlatır. Bakalım atılan ok Dündar Bey’e saplanacak mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu