Dizi Haberleri

Kurtlar Vadisi Yeni Bölümleri ile Çok Yakında Show TV’ye Geliyor!

Bir dönemin efsane dizisi Kurtlar Vadisi yeni sezonu ile tekrar ekranlara geleceğini açıkladı! Necati Şaşmaz’ın Polat Alemdar karakteriyle yeniden hayranları karşısına çıkacağı yapım çok yakında Show TV kanalında izleyicisiyle buluşacak. İşte detaylar…

Necati Şaşmaz’ın başrolünde oynayacağı Kurtlar Vadisi Kaos dizisi 2017 yılından beridir serinin hayranları tarafından sabırsızlıkla bekleniyordu. Uzun bir süredir televizyon ekranlarına veda etmiş olan yapım, şimdi yeniden heyecan verici hikayesi ile yeni bölümler için çalışmaya başladı.

Kurtlar Vadisi Kaos’un Konusu Ne Olacak?

Kurtlar Vadisi yeni bölümleri ile ilk yayınlandığı televizyon kanalı olan Show TV ekranlarına döneceğini açıklarken, dizinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz, projeyle alakalı şu sözleri dile getirdi: “Kaos yönetimi diye bir ideoloji var. O ideolojide dünyayı kaosa yöneltip, kaos ile yönetmek. Biz de bu kaos yönetiminden nasıl kurtulabiliriz, nasıl çıkış sağlayabiliriz derdini anlatmaya çalışacağız. Kaos durumlarında elimizden neler alınır, nelere karşı savaşmamız gerekir, nelerden muzdarip olabiliriz. Bunları hikayemizde anlatmaya çalışacağız.

Kurtlar Vadisi Kaos konusu itibariyle tam olarak ne anlatacağını ve nereden devam edeceğini açıklamasa da Şaşmaz’ın ifadelerinde şu sözler diziyle ilgili pek çok ipucunu da meraklılarına verdi: “Yakın coğrafyamızda, körfez olsun, bu civardaki ülkelerde, siyasi ve coğrafi denklemde bizler nerede olacağız, nasıl duracağız, neler yapabiliriz. Bunları irdeleyecek hikayelerimiz olacak. Global anlamda da Myanmar’dan Afganistan’dan Makedonya’ya hatta Amerika’ya uzanan hikayeler olacak diye şimdiden müjde verebilirim.

Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman Başlayacak?

Kurtlar Vadisi Kaos yayın tarihi itibariyle kesin bir gün vermese de Şubat ayında ilk bölümü ile seyirci karşısına çıkacağını söyledi. Sevilen dizinin yeni bölümleri Show TV‘de gösterilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu