GündemMagazin

Kubilay Aka ve Miray Daner Barıştı mı? Bir Dargın Bir Barışık Çiftten Haber Var!

Kubilay Aka ve Miray Daner, Türk magazininin birbirine en çok yakıştırılan çiftlerinden. Genç aşıklar ne birlikte ne de birbirlerinden ayrı yapamıyorlar anlaşılan! Son olarak olaylı bir şekilde ayrılan ve haklarında sayısız iddia ortaya atılan çiftimiz, her şeye rağmen birbirlerinden kopamıyor. Her ikisi de kariyerinde oldukça başarılı olan bu aşıklar, aynı başarıyı aşk hayatlarında sağlayabildiler mi, izleyip göreceğiz.

Kubilay Aka Ekranların Sevilen Yüzü Olmaya Devam Ediyor

Kubilay Aka

Kubilay Aka, şimdilerde ekranların yeni yaz dizisi Cam Tavanlar‘da Bensu Soral ile başrolü paylaşıyor. Yakışıklı oyuncu; Çukur, Aşk 101 gibi yapımlarla adını duyurduktan çok kısa bir süre sonra yeni bir yapımda başrol olmayı başardı. Kariyer basamaklarını birer birer tırmanan yakışıklı oyuncu, iş hayatında oldukça başarılıyken aşk hayatında bu başarıyı bir türlü tutturamıyor. Adı sürekli ayrı bir skandala karışıyor.

Hakkındaki İddialar Magazine Bomba Gibi Düşmüştü

Miray Daner

Kubilay Aka, Miray Daner ile ilişkisi devam ederken Hilal Altınbilek ile kameralara yakalanmıştı. Bu görüntüler uzun süre magazin gündemini meşgul etmiş, olaydan kısa bir süre sonra çift ayrılmıştı. Hilal Altınbilek ile fotoğrafları ortaya çıkan Kubilay Aka, herhangi bir aldatma durumunun söz konusu olmadığını dile getirmişti. İlerleyen zamanlarda Kubilay Aka’nın başka ifşa görüntüleri de ortaya çıkmıştı. Durumlar bu kadar karışık olunca haberleri öğrenen büyük bir çoğunluk, Miray Daner’in tarafını tutmuştu. Çift uzun bir süre ayrı kalsa da son çıkan haberler hepimizi bir kez daha şaşırttı.

Barıştılar!

Kubilay Aka Miray Daner

Bir ayrıl bir barış ilişkilerini sürdüren çiftimiz, yeniden barıştı. Kubilay Aka’nın çapkınlık haberlerinden sonra uzun süreli bir ayrılık yaşayan ikili, ayrılığa ancak bu kadar dayanabildi. Bağdat Caddesi’nde görüntülenen aşıklar tam olarak ne zaman barıştı bilinmiyor. Çiftimize mutluluklar diliyoruz, umarız ki bu sefer problemsiz ve sağlıklı bir ilişki olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu