Dizi Haberleri

Kral Şakir’in Yaratıcılarından Yeni Çizgi Film: Süper Bir Takım, Exxen’e Geliyor!

Yakında hizmet vermeye başlayacak Exxen platformu, yeni çocuk içeriği olan Süper Bir Takım dizisini duyurdu! Kral Şakir’in yaratıcıları olan Grafi2000 ekibi tarafından hazırlanacak çizgi dizi, çocukların ilgisini çekecek birbirinden sevimli karakterlere sahip olacak! İşte ayrıntılar…

Varol Yaşaroğlu öncülüğünde kurulan Grafi2000 ekibi yeni çizgi dizisi Süper 1 Takım için Exxen platformu ile anlaştı. Grafi2000’in en popüler işlerinden bir tanesi olan Kral Şakir de bazı içerikleriyle Acun Ilıcalı’nın platforma transfer olurken, yaratıcıların şimdi başka bir animasyon dizisiyle hayranları karşısına çıkacağı öğrenildi.

Yetişkinler için geçtiğimiz yıllarda Fırıldak Ailesi adlı bir dizi hazırlayan Grafi2000, son zamanlarda daha çok çocuk odaklı dizi ve filmleri ile Kral Şakir serisini hayata geçirmişti. Cartoon Network kanalında yayınlanan animasyon aynı zamanda çeşitli kitaplar ve sinema filmleriyle de şekillendirilerek büyümüştü.

Exxen’in Yeni Çocuk Dizisi: Süper 1 Takım

Çocukların diline uygun içerikleri ile hayranlık yaratan Grafi2000 şimdi son projesi olan Süper Bir Takım dizisi için kolları sıvamış durumda. 1 Ocak 2020 tarihinde Exxen’de yayınlanacak dizi, Birce ve Birol adlı iki çocuğun bir ayı, bir tavuk ve bir robottan oluşan ilginç maceralarını konu alacak. Her hafta yeni bölümleri ile ekranlara gelecek proje, Ocak’tan itibaren resmen başlayacak.

Başta yeni Sihirli Annem dizisi olmak üzere çocuklar için de çeşitli içerikler üreteceği anlaşılan Exxen servisi, Süper 1 Takım ile çocuklara eğlenceli hikayeler anlatacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu