Magazin

Kötü Günler Geride Kaldı: Eşi Buse Varol’a Yaptığı Jestle Görenleri Şaşırtan Alişan O Anları Paylaşmayı Unutmadı!

Alişan, Türk magazin gündeminin en sevilen ve en sempatik isimlerinden biri. Eşi Buse Varol ile çok yakıştırılan ve aile saadeti kimsenin gözünden kaçmayan Alişan, geçtiğimiz aylarda oldukça zorlu zamanlar geçirse de artık o günler geride kaldı. Başarılı sanatçı, Buse Varol’a yaptığı jest ile büyük alkış topladı. İşte ünlü sanatçı Alişan’ın eşi Buse Varol’la aile saadeti yaşadığı dakikalar!

Hayat Devam Ediyor!

alişan

Alişan, bundan birkaç ay önce oldukça kötü zamanlar geçirmişti. Kardeşi Selçuk Tektaş’ı Covid-19 nedeniyle toprağa veren ünlü sanatçı, uzun süre sessizliğe gömülmüş ve bu süreçte ailesi ile birlikte olarak onları teselli etmişti.

alişan

Yaşanan bu acı olaydan sonra yavaş yavaş eski hayatına adapte olmaya çalışan Alişan, pandeminin hafiflemesiyle sahnelere çıkmaya ve sevenleriyle buluşmaya başlamıştı. Şu sıralar oldukça yoğun bir şekilde çalışan ve şehir şehir gezen Alişan; çalışma temposundan fırsat bulduğu zamanlarda soluğu direkt ailesinin yanında alıyor.

alişan

Oğlu anasınıfına başlayan Alişan, oğlunun her anında yanında olmaya çalışıyor ve bir baba olarak evladına büyük destek veriyor. Bununla birlikte eşini de bu süreçte yalnız bırakmamaya özen gösteren Alişan, takipçileri ile de bu anları paylaşmayı unutmuyor.

alişan

Eşi Buse Varol ile çok yakın iki arkadaş gibi olan Alişan, hem eşiyle hem de evlatlarıyla oldukça keyifli zamanlar geçiriyor. Eşine aldığı hediyelerle ve yaptığı jestlerle çok konuşulan Alişan, bu sefer de Buse Varol’u mutlu edebilmek için kolları sıvadı ve mutfağa girdi.

O Jesti İşte Böyle Paylaştı!

alişan

Eşi Buse Varol’a yemek hazırlamak için mutfağa giren Alişan, yeteneklerini konuşturdu. Bu anları sosyal medyada paylaşan ünlü sanatçı, hayranlarından alkış topladı. Ailesine verdiği önemi her fırsatta dile getiren Alişan, bakalım ilerleyen zamanlarda eşine ne gibi jestler yapacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu