FragmanSinema

Korku Seansı 3: Katil Şeytan Filminin Tanıtımı Yayınlandı! Bu Gerilim Yalnız İzlenmeyecek

Gerçek gerilim ve korku yeniden ekranlara dönüyor. Korku Seansı 3: Katil Şeytan için tanıtım fragmanı yayınlandı.

Gerçek gerilim ve korku yeniden ekranlara dönüyor. Korku Seansı 3: Katil Şeytan için tanıtım fragmanı yayınlandı. 2021 yılı içerisinde vizyona girecek olan film için gerilimi trailer görüntülerinden de yüreğimizde hissedeceğiz.

Ed ve Lorraine Warren vaka dosyalarından esinlenilerek perdeye uyarlanan filmde korku, cinayet ve bilinmeyen kötülüklerin derinine inerek paranormal araştırmaları inceleniyor.

Korku Seansı 3: Katil Şeytan Filminin Konusu

Filmde Ed ve Lorraine araştırmalarını yaptıkları en sansasyonel vakalardan biriyle karşınızda olacak. Korku Seansı 3: Katil Şeytan filminde bir çocuğun ruhu için çetin ve ürpertici mücadelenin en derinlerine inilecek. Bu çocuğu etkileyen şeytanın ABD eski tarihinde yer alan eski bir cinayet zanlısının şeytanı olabileceği düşünülür.

Filmin yönetmenlik koltuğunda Michael Chaves yer alıyor. Korku filmleri tarihinin en büyük serilerinden olan ve dünya genelinde 1.8 milyar doların üzerinde hasılat kazanan “Conjuring” evreninin 7. filmi Korku Seansı 3: Katil Şeytan olacak.

Korku Seansı 3: Katil Şeytan Filmi Ne Zaman Vizyona Giriyor?

korku seansı 3 katil şeytan filmi fragmanı

Dağıtımının Warner Bros. Pictures tarafından yapılacak olan Korku Seansı 3: Katil Şeytan filmi 2021 yılında vizyona girecek. Henüz filmin çıkacağı tarih net olarak açıklanmasa da bu yılın üçüncü çeyreğinde izleyebileceğimizi düşünüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu