TV Programları

Konuşanlar’ın 3. Bölümü Şimdi Exxen’de Yayında!

Exxen’in sevilen içeriği Konuşanlar programı 3. bölümü ile izleyicilere sunuldu! Seyirci odaklı talk show gösterisi her hafta olduğu gibi yine birbirinden komik hikayelerle izleyenleri güldürmeye devam ediyor. İşte detaylar…

Volkan Öge ile Kesin Yaşanmıştır, Şeref Bey, Gibi ve daha bir dolu komedi temalı içerikleri ile Acun Ilıcalı’nın Exxen platformu hız kesmeden yoluna devam ediyor. İlk yedi gün boyunca ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz uygulama şu anda tüm mobil cihazlarda yayınlanırken, 9,99 TL‘lik paketleriyle aylık aboneliklere kapısını açıyor. Platformda üretilen orijinal tüm formatlar haftalık periyotlarda izleyicilere sunuluyor.

Exxen’in komedi temalı sevilen bir başka formatı Konuşanlar da tıpkı diğer içerikler gibi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Hasan Can Kaya tarafından hazırlanıp sunulan kahkahalarla dolu program, bugün 3. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Yine her zamanki gibi Konuşanlar’da birbirinden eğlenceli hikayeler anlatılırken, izleyenler gülme krizlerine girdi.

Yemekteyiz ile Tanınan Adem Bey, Konuşanlar’a Geldi!

1 Ocak’ta ilk bölümü ile Exxen’e transfer olan Konuşanlar, geçen hafta yayınlanan 2. bölümünde İrem Derici‘yi konuk etmişti. Bu hafta programda herhangi bir ünlü konuk yer almazken; Yemekteyiz programıyla tanınan Adem Ergenç katılımcılar arasında yerini aldı. Programın sunucusu Hasan Can Kaya, Ergenç’i konuşanlar listesine dahil ederek sahneye çıkardı ve ortaya oldukça komik kareler çıktı.

Her hafta Salı günü Exxen’de yayınlanan Konuşanlar 4. bölümü ile 19 Ocak’ta ekranlara çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu