Dizi HaberleriFragman

Kıyma dizisi 3. bölümü ile BluTV’de!

Netflix rakibi yerli dijital streaming platformu BluTV ürettiği orijinal dizileri ile büyük dikkat çekiyor. Yeşilçam, Saygı, Masum, Alef, Çıplak ve Bartu Ben gibi dizilerle çok sayıda kullanıcıya hitap etmeyi başaran servis, en büyük sıçramalarından bir tanesini ise Sıfır Bir Adana dizisi ile yakaladı.

2016 yılında YouTube platformunda yayınlanmaya başlayan Sıfır Bir Adana dizisi Kadri Beran Taşkın yönetmenliğinde karşımıza çıkmıştı. Üçüncü sezonu itibariyle BluTV’ye transfer olan dizi, 2019’da final yaparak bir süre ekranlara veda etti. Ertesi yıl yayınlanan Sokağın Çocukları dizisiyle Adana’nın aksiyon, polisiye ve suç hikayeleri yeniden seyircileriyle buluştu. Şimdi ise aynı ekipten bir başka dizi daha geldi. Geçtiğimiz hafta ilk iki bölümü yayınlanan Kıyma dizisi bugün yeni bölümüyle yayına girdi.

Kıyma dizisi yeni bölümü yayında!

İlk iki bölümü 24 Mayıs’ta BluTV platformunda yayınlanan Kıyma dizisi bugün 3. bölümüyle sevenleri karşısına çıktı! Her hafta yeni bölümleriyle ekranlara gelen yapım, etkileyici hikayesiyle dikkat çekerken; pek çok kişiye göre Sıfır Bir Adana ve Sokağın Çocukları ruhunu da koruyor.

Kıyma dizisi konusu itibariyle Adana’dan büyük hayaller ile İstanbul’a gelen üç arkadaşın yeni ve tertemiz bir başlangıç yapma mücadelesini anlatıyor. Fakat üçlü, ne yazık ki belalardan yakasını kurtaramıyor. Dizide Emrullah Sürmeli, Cengizhan Yurdutek, Mustafa Yılmaz, İrfan Ballı, Ömer Varol ve Salih İnci gibi oyuncular yer alıyor. Sıfır Bir Adana ve Sokağın Çocukları’nın aksine Kıyma, İstanbul’da çekiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu