Magazin

Kırmızı Oda’nın Süveyda’sı İlayda Alişan Hakkında Çıkan “Estetik Güzeli” Haberlerine Ateş Püskürdü: “Eski Hali Diye..”

Son dönemin sevilen isimlerinden olan İlayda Alişan hakkında bugün ortaya çıkan haberler kısa süre içinde tüm magazin gündemini etkiledi. Fox’un erken final yapan Masumiyet dizisiyle akıllara kazınan güzel oyuncunun 15 yaşındaki fotoğrafları sosyal medyada yayılınca, İlayda Alişan hakkında “estetik güzeli” yorumları yapılmaya başlandı hatta birçok magazin sayfası da kendi bünyelerinde bu habere yer verdi. Tüm bu yaşananlara sinirlenen güzel oyuncu İlayda Alişan ise Twitter hesabından bir açıklama yayınlayarak dudak haricinde estetiği olmadığını söyledi ve kendisini belli kalıplara sıkıştıran magazincilere oldukça sinirlendi!

İlayda Alişan Serkay Tütüncü duyduklarımız doğru mu

Bildiğiniz gibi son dönemin ünlü oyuncularının sosyal medyada konuşulması ve popüler olmaları için sevilen dizilerden birinde rol almaları yeterli. İlayda Alişan da, Masumiyet dizisinin kazananlarından oldu. Fox’a hızlı bir giriş yapan dizi ilk bölümlerinde reyting rekortmeni dizilerle kapışacak seviyedeyken ilerleyen bölümlerde sert bir düşüş yaşadı. İlginç senaryosu, güçlü oyuncu kadrosu bile bu diziyi kurtarmaya yetmeyince birkaç bölümün ardından ekranlara veda etti.

İlayda Alişan İsyan Bayrağını Çekti!

Fakat dizideki iki aşık İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü’nün ilişkileri diziden sonra da devam etti ancak uzun sürmedi. Birkaç aylık birlikteliğin ardından yollarını ayıran çiftimizden İlayda Alişan, şimdilerde TV8’in reyting rekortmeni Kırmızı Oda’da Süveyda karakterine hayat veriyor ancak güzel oyuncunun son aylarda değişmesi herkesi şaşırttı. Bugün ise İlayda Alişan’ın 10 yıl önceki görüntüleri medyaya sızınca “estetik güzeli” haberleri türemeye başladı.

Bu çıkan haberlere sinirlenen İlayda Alişan ise Twitter hesabından bir açıklama yaparak basın mensuplarına isyan etti: “Eski hali diye paylaştıgınız fotograflarda 15 yaşlarındayım şimdiyse 25. Büyüyorum ve buna şahit oluyorsunuz meslegimden ötürü.Yüzümde dudak dolgusundan başka estetiğim yok. Olsa da sizi ilgilendirir mi? Sanmam.Kadınları kalıba sokmaktan vazgeçeceğiniz bir gün dilerim. Sevgiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu