Dizi HaberleriGündem

Kırmızı Oda Dizisindeki Şehrazat Kimdir? Şehrazat’ın Gerçek İsmi Nedir?

TV 8 televizyonunun sevilen dizisi Kırmızı Oda'da Şehrazat karakterini oynayan oyuncuyla ilgili tüm bilinmeyenleri!

TV8 ekranlarında neredeyse her hafta reyting rekorları kıran Kırmızı Oda dizisinin oyuncuları da sıklıkla merak edilmekte ve karakterlerin gerçek yaşamdaki hayatları en çok merak edilenler arasında yer almaktadır.

Kırmızı Oda dizisinde Şehrazat karakteri de diziye son dönemde eklenen isimler arasında yer aldı. Cuma akşamlarının vazgeçilmez yapımlarının arasında olan Kırmızı Oda dizisinde Şehrazat karakteriyle ilgili tüm bilinmeyenleri masanın üzerine döktük.

Kırmızı Oda dizisindeki Şehrazat kimdir? Şehrazat’ın gerçek ismi ne? Kırmızı Oda dizisindeki Şehrazat karakterinin gerçek ismi Melisa Aslı Pamuk‘tur. Dizideki Şehrazat oyuncusu izleyicilerin en çok merak ettiği isimler arasında yer alıyor. Şehrazat bu dizide oldukça ilgi çekici rolleri üstlenecektir.

Kırmızı Oda Dizisindeki Şehrazat – Melisa Aslı Pamuk Kimdir?

Melisa Aslı Pamuk, 14 Nisan 1991 tarihinde Hollanda’da doğdu. 2011 yılında yapılan Miss Turkey güzellik yarışmasında birinci olarak yarışmayı kazanmıştır. Aynı yıl ülkemizi Brezilya’nın Sao Paulo şehrinde düzenlenen Miss Universe (Kainat Güzeli) yarışmasında temsil etmiştir. Oldukça iyi seviyede İngilizce, Felemenkçe, Almanca dillerini konuşabilmektedir. Hollanda’da Amsterdam Üniversitesi’nde Psikoloji eğitimine başlayan Melisa Aslı Pamuk, Miss Turkey yarışma kariyeri için okulunu dondurma kararı almıştır.

kırmızı oda şehrazat gerçek ismi

Kırmızı Oda dizisindeki Şehrazat yani Melisa Aslı Pamuk, Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde Temek Oyunculuk derslerini aldı. Oyunculuğa ilk olarak bir GSM operatörü reklamıyla başlayan Melisa Aslı Pamuk, sonrasında Yer Gök Aşk adlı diziye 3. sezonda katılmıştır. G.D.O Kara Kedi adlı sinema yapımında da rol almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu