Fragman

Kırmızı Oda 40. Bölümde Vahit Karahanoğlu Ölüyor! Uğur Yücel Diziden Ayrılacak!

Kırmızı Oda 40. bölümünde oyuncu ayrılığı yaşanacak. Uğur Yücel diziden neden ayrıldı? Vahit Karahanoğlu gerçekten öldü mü?

Kırmızı Oda dizisinin 40. bölüm fragmanı yayınlandı. TV8’in sevilen dizileri arasında olan Kırmızı Oda’da acı bir ayrılık yaşanacak. Vahit Karahanoğlu karakteri diziye veda ediyor. Üstelik ayrılacağı vakit izleyiciler çok üzülecek. Çünkü duygusal bir ayrılıkla ekranlardan ayrılacak. Peki Uğur Yücel de diziden ayrılıyor mu?

Uğur Yücel Diziden Ayrılıyor!

Vahit Karahanoğlu’na hayat veren başarılı oyuncu Uğur Yücel, diziden ayrılacak. Ünlü oyuncunun ayrılığı kesinleşti ve son bölümü ile ekran karşısına geçecek. Daha sonra hangi projede yer alacak bilinmiyor ancak artık Kırmızı Oda dizisinde oynamayacak. Peki Uğur Yücel diziden nasıl ayrılacak?

Vahit Karahanoğlu Kalp Krizi Geçirecek

Vahit Karahanoğlu’nun ölmeden önce oğluna “hakkını helal et oğlum” demesi dikkat çekti. Bu sözlerin ardından yere yığıldı ve kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Tüm bu olanlarla beraber ölmeden önce Doktor Hanım’a verdiği mektup çok konuşuldu. Kendisine özel yazdığı mektupta ne anlatıyordu?

Doktor Hanım’a Mektup Bıraktı

Doktor Hanım, Vahit Karahanoğlu’nun kendisine bıraktığı mektubu okuduktan sonra derin bir iç çekti ve  “Hoşçakalın Vahit Bey” diyerek son noktayı koydu. Kırmızı Oda dizisi 40. bölümüyle yine duygusal anlar yaşatacak. İzleyicilerin severek izlediği dizi reyting sıralamasında zirveye oturması bekleniyor. Rakip dizilerin önüne geçebileceği etkileyici bir fragman ile izleyici karşısına çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu