GündemMagazin

Kimisi Tezgahtar Kimisi Müezzinmiş! Hadise’den Kerem Bürsin’e Ünlülerin Eski Meslekleri

Yetenekleri ile hepimizi kendilerine hayran bıraktıran ünlü simalar hakkında en merak edilen konulardan biri de şöhret olmadan önceki hayatlarıdır. Şimdilerde ekranlarda veya sahnelerde fırtınalar estiren ünlü isimler şöhreti bulmasaydı meslekleri ne olacaktı gelin hep beraber bir göz atalım.

Hadise

Güzelliği ve başarılı kariyeri ile herkesi büyüleyen Hadise şöhreti yakalamadan önce tezgahtarmış. Ailesinin maddi durumu çok iyi olmadığı için markette, fırında ve mağazada çalıştığını dile getiren güzel şarkıcı “Kendi harçlığımı her zaman kendim çıkardım. Bunları yaptığım için de asla utanmıyorum.” demişti. Ona göre ise çalışmak en büyük erdem.

Mabel Matiz

Çocukluğu boyunca müzik hep hayatında olan Mabel Matiz aslında diş hekimliği mezunuymuş. Şarkıları ve sesi ile Türkçe müziğin şüphesiz en özgün isimlerinden biri olan Mabel Matiz, cesaret gösterip müzik tutkusunun peşinden gitmeseymiş hepimiz onun eserlerinden mahrum kalacaktık.

Kerem Bürsin

Yakışıklılığı ile başımızı döndüren Sen Çal Kapımı’nın yıldızı Kerem Bürsin aslında fitness hocasıymış. Zaman zaman bodyguardlık da yapan yakışıklı oyuncu keşfedilmeden önce de sporu çok seviyormuş. Kerem Bürsin’in her daim nasıl bu kadar fit göründüğünü hep beraber böylece anlamış olduk.

Levent Ülgen

Komedi yapımlarının aranan ismi Levent Ülgen de asıl mesleği ile şaşırtan isimlerden. ODTÜ Fizik bölümünü üstün bir başarı ile bitiren Ülgen’i parlak bir akademik kariyer beklerken o hayallerinin peşinden koşmayı seçmiş. Ünlü oyuncu, hem sahnelerin hem de ekranların en başarılı isimlerinden biri.

Nur Fettahoğlu

En son Kağıt Ev ile sevenleriyle buluşan Nur Fettahoğlu’da asıl mesleğini oyunculuk tutkusu için bırakanlardan. Oyuncu olmayı çok istediğini ancak ailesi izin vermediği için olamadığını dile getiren Fettahoğlu’nun asıl mesleği bankacılıkmış. 5 sene bankacılık yapan Fettahoğlu oyunculuk tutkusuna dur diyememiş anlaşılan.

Rafet El Roman

Kendine has sesi ve romantik şarkıları ile Türkçe müziğin en popüler isimlerinden olan Rafet El Roman şöhreti bulmadan önce müezzinmiş. Sesi güzel olduğu için ilahı seslendirdiğini ve ezan okuduğunu dile getiren Roman, herkesi çok şaşırtmıştı.

Gördüklerine İnanamadı Hemen Instagram’a Koştu! Seda Sayan’ın Derin Üzüntüsü: “İnsanlığımdan utandım…”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu