TV Programları

Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı soruyu yanlış anladı, 50 bin TL kazandı

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında yarışmacı kendisine sorulan soruyu yanlış anladı. Yanlış yaptı ama doğru cevaba yol açtı ve yarışma 50 bin TL kazandı.

Sevilen ATV programı Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi. Programda yarışmacıya, “1987 yılında Londra’da bir banka soygununda 180 milyon sterlin çalıp Latin Amerika’ya kaçan Valerio Viccei, bu nedenle İngiltere’ye döndü ve 22 yıl hapis cezasına çarptırıldı.” denildi. hapishane?” soru soruldu.

ŞIK DEĞİŞTİRDİ KAZANDI

Seçenekler arasında ‘arabalar’, ‘köpekler’, ‘kadınlar’, ‘kabarcık toplama’ sayılabilir. Yarışmacı başlangıçta doğru cevabın ‘köpek’ olduğunu düşündü. Ama sonra evlilik çılgına döndü ve ilk cevabı olan ‘araba’ doğru çıktı. Yarışmacı bu şekilde 50 bin TL’lik soruyu geçti.

SORUYU ANLAMAMAK YARDIMCI OLDU

Kenan İmirzalıoğlu rakibine “Aklında köpek vardı, ‘arabaya nasıl bindin?” diye sordu. Latin Amerika’ya kaçtı, başka bir sevgilisi olabilir, “Belki başka bir kadının şansı vardır” dedi.

‘Belki bu hayattaki başarımı arttırır’

Kenan İmirzalıoğlu, burada bir yanlışlık olduğunu belirterek, “22 yıldır cezaevinde, 22 yıl sonra geri dönmeyecek” dedi. söz konusu “Seni yanlış yapan bir soru vardı ve sen doğru anladın.” Yarışmacı İmirzalıoğlu’na, “Bu benim hayattaki en büyük şansım olabilir. Yanlış yaparak doğru cevabı aldım” dedi. söz konusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu