GündemMagazin

Kılıktan Kılığa Girdi: Uraz Kaygılaroğlu Erşan Kuneri Çekimleri İçin Tarz Değiştirirken Bakın Kızını Ne Hale Soktu!

Uraz Kaygılaroğlu, son zamanlarda yıldızı oldukça parlayan ünlülerden biri. Yaptıklarıyla, giydikleriyle, aşk hayatıyla ve kızıyla gündemden düşmeyen yakışıklı isim, büyük bir hayran kitlesine sahip. Şimdilerde Cem Yılmaz’ın yeni projesi Erşan Kuneri için kameraların karşısına geçen Uraz Kaygılaroğlu, halden hale giriyor ve kızıyla oldukça keyifli zamanlar geçiriyor.

Çekimler Son Sürat Devam Ediyor

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Uraz Kaygılaroğlu (@urazka)’in paylaştığı bir gönderi

Cem Yılmaz’ı bilmeyenimiz yoktur. Yetenekli isim neye el atsa harikalar yaratıyor. Bu zamana kadar oldukça başarılı işlere el atan ünlü komedyen, şu sıralar efsaneleşmiş karakterlerinden biri olan Erşan Kuneri’yi ekrana taşıyor. Dizi halinde yayımlanacak olan bu proje için birçok ünlü isim bir araya geldi ve oldukça eğlenceli dakikalar yaşandı. Ezgi Mola, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya gibi isimleri bir araya getiren bu yapım oldukça konuşulacak gibi duruyor. Uraz Kaygılaroğlu’da yer aldığı Erşan Kuneri dizisinin setinde geçirdiği eğlenceli dakikaları Instagram hesabından takipçileri ile paylaşıyor. Küçük kızını da sete götürmeyi ihmal etmeyen yakışıklı oyuncu, harika bir babalık örneği sergiliyor.

Baba Kız Çok Eğleniyorlar

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Uraz Kaygılaroğlu (@urazka)’in paylaştığı bir gönderi

Uraz Kaygılaroğlu, Melis İşiten ile olan evliliğinden bir kız çocuğuna sahip. Çift birlikte oldukça iyi vakit geçirseler de üzücü bir haberle boşandıklarını magazin dünyasına sunmuş fakat dostluklarını hiçbir zaman bitirmemişlerdi. Şimdilerde her iki isimde kendi yolunda oldukça emin adımlarla ilerliyor fakat küçük kızları için bir araya gelmeyi ihmal etmiyorlar. Uraz Kaygılaroğlu, kızıyla bir arkadaş gibi vakit geçirmekten oldukça keyif alıyor gibi görünüyor.

Kılıktan Kılığa Girdiler

Uraz Kaygılaroğlu

Kızını Erşan Kuneri setine götüren ve birlikte oldukça eğlenceli dakikalar geçiren Uraz Kaygılaroğlu, paylaştı bu fotoğraf ile gönülleri fethetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu