Fragman

Keyfinden Asla Ödün Vermiyor: Porno Yıldızıyla Aynı Evde Yaşayan Şeyma Subaşı Şimdi de Çıplak Pozla Ortalığı Yıktı!

Şeyma Subaşı, her gün ayrı bir olayla gündeme gelmeyi başarıyor. Biz daha olanları sindiremeden o karşımıza bambaşka bir şeyle çıkıyor. Şimdi de Instagram’da paylaştığı çıplak pozuyla konuşulan Şeyma Subaşı, yarattığı kaostan uzakta tatilin keyfini çıkarıyor.

Aşk Hayatıyla Neredeyse Tüm Türkiye’yi Şoke Etmişti

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Seyma (@seymasubasi)’in paylaştığı bir gönderi

”Mısırlı milyarder” sevgilisiyle gününü gün eden Şeyma Subaşı, önce hamile olduğunu açıklamış sonra da bebeğini düşürdüğünü dile getirmişti. Biz olayların hızına yetişemeden bu sefer de sevgilisinin aslında milyarder değil de dolandırıcı olduğu ortaya çıkmış, alınan bütün hediyelerin ve evlilik yüzüğünün sahte olduğu haberi yayılmıştı. Dolandırıcı haberleri karşısında sessiz kalan Şeyma Subaşı, ”Bu kadar da olmaz!” dedirterek sevgilisinin hasretine dayanamamış ve büyük aşkıyla barıştığını Instagram’da duyurmuştu. Sanki hiçbir şey yaşanmamış gibi hayatını devam ettiren Şeyma Subaşı keyfinden ödün vermeden eğlenmeye devam ediyor.

Tatil Paylaşımları Hiçbir Zaman Bitmiyor

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Seyma (@seymasubasi)’in paylaştığı bir gönderi

Şeyma Subaşı, ”Kıyamet kopsa tatilimden vazgeçmem!” diyenlerden. Onca habere, onca sansasyonel olaya rağmen seyahat etmeyi sürdüren Şeyma Subaşı, Instagram’da her anını paylaşmaya devam ediyor. Kızıyla eğlendiği videoların yanı sıra arkadaşlarıyla gittiği partileri de bol bol paylaşan ünlü güzel, bütün bu olanlardan hiç etkilenmemiş gibi görünüyor. Yaptıklarıyla ve pozlarıyla olay olan Şeyma Subaşı, oldukça çarpıcı fotoğraflarıyla adından söz ettiriyor.

Çıplak Pozu Uzun Bir Süre Konuşulacak Gibi!

Şeyma Subaşı

Son olarak paylaştığı Instagram hikayesinde çıplak bir şekilde kameralara poz veren ünlü güzel, halinden oldukça memnun gibi görünüyor. Yaptığı her olayla adından söz ettiren Şeyma Subaşı, daha ne gibi haberlerle karşımıza çıkacak merakla bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu