Magazin

Kerimcan Durmaz’dan Erkan Petekkaya’ya Şok Yanıt! Sözlerini Şiddetle Kınadı!

Kerimcan Durmaz, ödül aldığı gece kendisine hakaretler savuran Petekkaya'ya sert çıktı! Acun Ilıcalı için söylediklerini de şiddetle kınadığını söyledi.

Kerimcan Durmaz, kendisine ve Acun Ilıcalı’ya sarf ettiği sözlerden ötürü Erkan Petekkaya hakkında bir açıklama yaptı. Instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamada kendisinin daha önce istemeden yaptığı bir olay üzerinden yargılanmasını doğru bulmadığını belirtti. Adalet önünde yargılandığını da aktaran Durmaz, yapılanın prim elde etmek olduğunu savundu.

Hakareti Şiddetle Kınadı!

Erkan Petekkaya’nın TV8’de yayınlanan ödül gecesiyle ilgili söyledikleri gündem olmuştu. Kerimcan Durmaz ise o gece için söylenenleri, kendisi ve Acun Ilıcalı ile ilgili yaptığı paylaşımı şiddetle kınadı. Hakaretlerin devam etmesi halinde ise yargıya başvuracağını belirtti.

Petekkaya Cevap Verecek mi?

Petekkaya’dan da bir cevap bekleniyor. Bu tür konularda açık sözlülüğü ile bilinen Erkan Petekkaya’nın bu tartışmayı sonlandırıp sonlandırmayacağı merak ediliyor. Önümüzdeki günlerde ünlü oyuncudan da bir yanıt geleceği tahmin edilmekte. Ancak henüz bir gelişme yaşanmadı.

Acun Ilıcalı Dava Açacak mı?

Acun Ilıcalı’nın ise bu sözler üzerine dava açacağı gündeme gelmişti. Ancak Petekkaya söyledikleri için kusura bakmayın dedikten sonra ortamın biraz daha yumuşadığı düşünülüyor. Yine de magazin gündemi bir süre daha bu konuyu konuşacak.

Kerimcan Durmaz Ne Yapmıştı?

Kerimcan Durmaz, bundan birkaç yıl önce cinsel organını Instagram üzerinden paylaşmıştı. Daha sonra kendisine ait olmadığını söylese de kolundaki dövmelerden ötürü yalan söylediği ortaya çıkmıştı. Hakkında dava açıldı ve yargılandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu