GündemMagazin

Kerimcan Durmaz’dan Büyük Fedakarlık: Ne Konserini Unuttu Ne De Çıkan Yangınları!

Kerimcan Durmaz, Türk magazin dünyasının en sansasyonel isimlerinden biri. Ünlü fenomen; ne dese, ne yapsa, ne söylese olay oluyor. Linç yemekten bir türlü kurtulamayan Kerimcan Durmaz, son yaptığı hareketle gönülleri kazanacak gibi duruyor. Tatilde olmasına rağmen Türkiye’nin içinde bulunduğu bu zorlu günleri unutmayan Kerimcan Durmaz’ın büyük fedakarlığını duyduğunuzda çok şaşıracaksınız.

Tatil Pozları Olay Oldu

Kerimcan Durmaz, uzun yıllardır sosyal medya camiasında olan ve tanınan bir isim. Hem yaptığı işlerle hem de yıllar içindeki değişimiyle olay olan sosyal medya fenomeni; birçok farklı işe uğraşıyor. Hem internet fenomeni hem makyaj artisti hem de şarkıcı olan ünlü isim ister istemez yoruluyor. Bu yorgunluğu atmak için tatile ihtiyaç duyuyor normal olarak. Sıcak havaların tadını çıkaran ünlü isim, tatil pozlarını da takipçileri ile paylaşmaktan geri durmuyor. Geçtiğimiz günlerde slip mayosu ile kameralara poz veren Kerimcan Durmaz, bazı kesimler tarafından beğeniyle karşılanırken bazı kesimler tarafından yoğun bir eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Tatiline son sürat devam eden ünlü fenomen, bir yandan da tatil beldelerindeki konserlerine devam ediyor. Yine bir konser haberiyle karşımıza çıkan Kerimcan Durmaz, bu sefer hepimizi epeyce şaşırttı.

Bu Hareket Çok Konuşulur

Kerimcan Durmaz

Kerimcan Durmaz, geçtiğimiz saatlerde Instagram hesabından bu hikayeyi paylaştı ve önemli bir duyuru yaptı. Verdiği konserin tüm giderlerini Tema Vakfı’na bağışlayan ünlü fenomen, büyük alkış aldı. Şimdilerde Türkiye’nin dört bir tarafını saran yangınlar hepimizin içini parçalıyor. Durum böyle olunca bütün ünlü isimler, yanan ormanlarımızı yeniden yeşertmek için harekete geçiyor. Tema Vakfı’nın düzenlediği kampanya için şimdiden binlerce lira değerinde bağış toplandı. Kerimcan Durmaz’da ülkemizi kurtarmak için çabalayan isimlerden biri oldu.

Bir Yorum

  1. * diye iyilik yapamaz diye bisey yok ama buda onun bir iyilik meleği olduğunu göstermez tabi eski yaptığı terbiyesizliği unutmadık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu