Magazin

Kerem Bürsin Canlı Yayında Sinirlenip Küfür Etti! Hande Erçel Sakinleştirmeye Çalıştı!

Kerem Bürsin neden küfür etti? Hande Erçel ona engel olmaya çalışsa da başarılı olamadı.

Kerem Bürsin’in ‘Sen Çal Kapımı‘ dizisinin bir sahnesinde oldukça zorlandığı görüldü. Hande Erçel ile o anın tazeliğiyle bir yayın açtılar. Sahneden sonra açılan yayında Kerem Bürsin çok ağır bir sahnede oynadığını söyledi ve küfretti. Hande Erçel’in uyarmasına rağmen küfretmeye devam eden ünlü isim büyük tepki çekti.

Küfretmeden Duramadı!

Canlı yayından önce de küfrettiği belirtilen ünlü oyuncunun yayın esnasında sahnenin etkisine dayanamayıp sövdüğü görüldü. Kerem Bürsin, bu hareketi ile izleyicilerinin tepkisini çekti. Aynı zamanda Hande Erçel’in sakinleştirme çabaları da başarısız oldu.

Kerem Bürsin ne dedi? “Kusura Bakma Ama Ağzıma S…”

Özür diledikten sonra dahi küfretmeye devam ettiği için izleyiciler “Kerem hiç tanıdığımız gibi değil” , “küfretmeden duramıyor musun” gibi yorumlarda bulundu. Ayrıca kendisini takip eden küçük hayranlarına kötü örnek olduğu için eleştirilerin odağı haline geldi. Bir süre önce kafede otururken maske çıkaranları “aptal” olarak tarif eden Kerem Bürsin, özür dilemek zorunda kalmıştı. Şimdi ise küfürlü konuşarak tekrardan tepki çekiyor. Yakın zamanda ünlü oyuncunu sosyal medyada linçe uğradığı yönünde haberler ortaya çıkabilir. Çünkü bu küfür belli bir kişiye özel edilmese dahi küfür olması ve hayranlarına yanlış örnek olması dolayısıyla dikkat çekecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu