Magazin

Kerem Bürsin Bu Sefer Sınırı Aştı! Sarhoş Olduğumda Pantonumla Başlayıp…

Sen Çal Kapımı dizisinin Serkan’ı Kerem Bürsin, gündemde kalmaya devam ediyor. Her yaptığıyla olay olmayı başaran yakışıklı oyuncu bu günlerde aynı dizide rol aldığı partneri Hande Erçel’le güzel bir ilişki yaşamaya devam ediyor. 2 yıldır kendileri hakkında çıkan her haberi itinayla reddeden ikilimiz; Maldivler tatil dönüşlerinde el ele görüntü verince ilişkilerini daha fazla saklayamadılar! Bu günlerde Türkiye’nin en popüler çiftleri arasında görülen Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in binlerce hayranı var. Hatta ilişkilerinin ismi bile var: HanKer!

Kendisi Hakkında Öyle Şeyler Söyledi ki…

Ancak Kerem Bürsin’i bugün magazin gündemine taşıyan şey Hande Erçel değil! İbrahim Selim’in “Bu Gece” isimli Youtube programına katılan Kerem Bürsin, kendisi hakkında bilinmeyenleri açık yüreklilikle anlattı! Özellikle de sarhoş olduğunda soyunduğunu dile getirmesi herkesi şaşkına çevirdi!

Çocukluğunda göçebe gibi yaşadığını anlatan Kerem Bürsin, en uzun Amerika’da yaşamış; “Çocukluğum hep yurt dışında geçti. Sürekli yeni bir hayat kuruyorduk. Avantajı şuydu; dünyanın neresinde olursan ol insan kalıbı aynı! Endonezya’yı evim gibi hissediyordum. En uzun kaldığım yer ise İstanbul oldu. Amerika’da 11 sene kaldım.” Eğitimi hakkında ise açıklama yapaktan geri durmadı;“Boston’da pazarlama iletişim bölümünü bitirdim. Bir güvence, sigorta gibi düşünün o bölümü bitirmemi. Babam oyuncu olmamı hiç istemedi, annem gizliden destekledi. Lisedeyken müzik grubum vardı. Hayatım müzikti! Hafta sonları konser veriyorduk.”

Bu Açıklama Olay Yarattı!

Ancak Kerem Bürsin’in bu açıklamaları elbette kimseyi şaşırtmadı! Herkesi şaşkına çeviren olay, Kerem Bürsin’in sarhoşken yaptığı bazı “garip” davranışları oldu. Meğerse yakışıklı oyuncu sarhoş olduğunda soyunuyormuş. Evet bildiğiniz anadan üryan soyunmaya başlıyormuş. Hatta bu yüzden çok alkol almamaya imtina ediyormuş; “Her yerde soyunuyorum. İlk pantolon ile başlıyorum. Tişört üzerimde, çoraplar, pantolon yok falan. O yüzden çok içmiyorum. En son 2,5 – 3 yıl önce sarhoş olmuştum”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu