Magazin

Kendini Polemikler Yerine Hayır İşlerine Veren Demet Akalın İnce İnce Göndermelerden de Vazgeçmiyor

Olayların kadını Demet Akalın, en çok yarattığı polemiklerle gündemde yer aldı. Hatta bazen bu polemikler Akalın’ın başarılarının bile üzerine çıktı. Şu sıralar polemik yaratmaya ara verip hayır işleriyle ilgilenen ünlü popçunun göndermeleri son bulmadı.

Demet Akalın’ın olay yaratan polemiklerini hepimiz biliyoruz. Bu polemikler bazen bizler gibi sıradan insanlarla, bazense kendisi gibi ünlü isimlerle gerçekleşiyor. Ünlü popçu yorumlarla defalarca linç edilmesine rağmen asla söyleyeceklerinden vazgeçmiyor.

Polemik Yaratmayı Zirvede Bıraktı

Akalın’ın son büyük polemiği Seda Sayan ile geçmişti. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının final tarihi belli olunca Star Tv Seda Sayan’a teklif götürdü, Kadırgalı da bu teklifi kabul etti. Ancak bu haberi Demet Akalın’a verince işler karıştı. Demet Akalın, Seda Sayan’ı sosyal medya hesabından sildi ve engelledi.

Seda Sayan bu konu ile ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı. Ancak bu açıklama da Demet Akalın’ın sinirlerini gevşetmeye yetmedi. Ünlü popçu da sosyal medya hesabından yayınladığı bir açıklama ile bir zamanlar aralarından su sızmayan Seda ablasına veryansın etti.

Bu olaydan sonra, tavır mıdır bilinmez ama Demet Akalın da Seda Sayan’ın geçen sezon sunuculuğunu yaptığı Gelinim mutfakta ile yeni sezon için anlaştı. Bu haberi gören Seda Sayan ise “Ben kimsenin ekmeğini elinden almam, ancak ekmek kazandırırım” yorumunu yaptı.

Hayır İşleri Arasında Laf Sokmayı da İhmal Etmedi


Bir süredir polemiklere ara veren Demet Akalın, yangın haberleriyle birlikte kendini hayır işlerine verdi. Yangın bölgelerindeki ihtiyaçların karşılanması için hem 25 bin TL destekte bulunan hem de yardım göndermek isteyenleri organize eden Akalın, sosyal medya paylaşımlarına da hız kesmeden devam etti. Ancak otomatik filtresiz çekim yaptığını söyleyen ünlü popçu, kendisini eleştirenlere laf sokmayı da ihmal etmedi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu