Magazin

Kavga Büyük Fırsatlar Getirdi: Seda Sayan’la Kavga Ettikten Sonra Şansı Dönen Demet Akalın’ı Durdurabilene Aşk Olsun!

Şimdilerde Kanal D’de Gelini Mutfakta’nın sunuculuğunu üstlenen Demet Akalın, arka arkaya reklam çekimleri ve markalarla işbirlikleri yapmaya devam ediyor. Seda Sayan’la Instagram’da ettiği kavgadan sonra hızla yükselişe geçen güzel şarkıcı, şimdilerde aynı anda birden fazla işe koşturmak zorunda kalıyor. Bir yanda Gelinim Mutfakta çekimleri, bir yande konserler, diğer yanda ise markalarla işbirlikleri. Son olarak Çetmen’in reklam yüzü olduğunu açıklayan güzel şarkıcı, şimdi de Rossmann Türkiye ile işbirliği yaptığını duyurdu. Demet Akalın’ı tutabilene aşk olsun!

Neler Olmuştu?

Hatırlamayanlar için kısaca anlatalım, Demet Aklaın ve Alişan Star TV’de sabah programı sunarken, reytinglerin düşüşe geçmesinin ardından programla yeni sözleşme yapmak yerine direkt final yaparak ekranlara veda ettiler. Seda Sayan ise Demet Akalın’ın yerine gelince, Demo sinirledi ve Instagram’dan Seda Sayan’ı önce blockladı ardından da bombaladı. Seda Sayan ise video paylaşarak kimsenin ekmeğiyle oynamadığını söyledi ve “TV ile yapılan anlaşmanız bitmiş 1 hafta önce sorduğumda ‘sorun yok anlaşabilirsin’ mesajın elimde duruyor komik olmayın sizi kovmadılar anlaşmanız BİTTİ!” açıklamasını yaptı.

Ancak Seda Sayan’ın bu açıklamasından sonra Demet Akalın’dan da yanıt gecikmemişti; “Seni sever sayarız! 21 Mayıs 17.33’te ‘Sakın inanmayın böyle abuk subuk haberlere. Ben canlı yayın yapamam çocuklar’ diye mesaj attın, ben de ‘Sıkıntı yok’ dedim. Cuma günü program bitişi ‘Ben başlıyorum’ diye biz sormadan mesaj attın. Bizim yakıştıramadığımız ekiple ağlarken bu mesaj. Cenaze evine davulla gidilmez! Sen bunu daha iyi bilirsin, profesyonellikte her şey olur. Bu son açıklamam ama bir daha beni senle yanak yanağa göremezler. Bilgine!”

Tüm bu yaşananların ardından Demet Akalın, Seda Sayan’a nispet yapar gibi onun eski programına transfer oldu ve üstüne üstlük Seda Sayan’dan daha başarılı oldu. Yüksek reytingler alan Demet Akalın, markaların yeni gözbebeği oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu