Fragman

Katarsis’in yeni bölüm konuğu Danilo Zanna oldu

Gökhan Çınar’ın hazırlayıp sunduğu Katarsis sohbet programının yeni bölümüne ünlü italyan aşçı Danilo Zanna konuk edildi. Klinik Pisikolog olan Uzm.Psk. Gökhan Çınar Katarsis X-TRA programını bilindiği üzere artık Exxen’de yayınlıyor. Danilo Zanna Babasını Kovid-19’dan kaybetmesini ve yaşadıklarını gözyaşlarıyla anlatıyor.

Her Cuma Exxen platformunda yeni bölümlerini izleyebileceğiniz Katarsis X-TRA’nın yeni bölümünde eğlencenin dibine vuracaksınız.

Danilo Zanna kimdir?

1982 Toskana doğumlu İtalyan şef aynı zamanda TV sunucusu ve restoran işletmecisidir. Ailesinden aldığı aşçılık eğitimini geliştirdi. İtalyan mutfağının yanı sıra Türk mutfağı ile de ilgilendi. Bu dürtüsü o kadar güçlüydü ki; bunun için Türkiye’ye gelerek buraya yerleşti hatta Tuğçe Demirbilek ile de evlendi.

Türkiye’de tanınmasını sağlayan asıl program, Planet Mutfak’da sunduğu İtalyan İşi yemek programı sayesinde olmuştur. 2019 da TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye programına 3. sezondan jüri üyesi olarak harika bir giriş yaptı. Kırık diliyle Türkçeyi konuşurken izleyiciyi güldüren şakalarıyla kısa zamanda TV de yükselmesi zor olmadı.

Şu an da TV 8 ekranlarında yayın hayatına devam eden MasterChef Junior Programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu