TV Programları

Katarsis’in 3. Bölüm Konuğu Gülben Ergen Oldu!

Uzman Psikolog Gökhan Çınar tarafından hazırlanan Katarsis yeni bölümü ile Exxen platformuna geldi! Her bölüm bir ünlü konuk ya da toplumsal meselelere dair misafirler ağırlayan reality show formatı, son bölümde Gülben Ergen’i davet etti. İşte detaylar…

Sık sık ünlü ya da toplumsal bir yaraya parmak basan isimlerin ağırlandığı Katarsis programı ilk olarak YouTube platformunda, Bana Göre TV isimli kanalda yayın hayatına başlamış ve milyonlarca insana hitap etmeyi başarmıştı. Yeni yıldan itibaren yayın hayatına başlayan Exxen uygulamasına transfer olan içerik, uzman klinik psikolog Gökhan Çınar’ın deneyimli sorularıyla kaldığı yerden devam etti.

Katarsis ilk bölüm konuğu olarak Mürvet Taşvur‘u ağırlayıp “Türkiye’de seks işçisi olmak” konusunu irdelerken; ikinci bölümde ise Popstar yarışmasının ünlü ismi Bayhan misafir edilmişti. Her iki bölümün de çok sayıda izleyicisi olmakla birlikte sosyal medyadan epey olumlu yorumlarla karşılaşılmıştı.

Katarsis 3. Bölümü ile Exxen’de!

Katarsis yeni bölümü bugün Exxen ekranlarına gelirken, içtenliklerle dolu programın konuğu ise Gülben Ergen oldu. Tecrübeli şarkıcı ve oyuncu Ergen’in çocukluktan başlayan hikayesi, aile anıları, genç yaşta kaybettiği ağabeyi, kariyeri, dönüm noktaları ve anneliği mercek altına alınıyor. Oldukça duygusal anlara gebe olan bu bölüm, belki de ilk defa sanatçıyı bu kadar derinlemesine inceleme fırsatına sahip oluyoruz.

Katarsis’in yeni bölümleri her hafta Perşembe günleri Exxen’de yayınlanmaya devam ediyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu