TV Programları

Katarsis 16. yeni bölüm konuğu Berfin Özek – sevgilisi yüzüne asit dökmüştü

Sevgili tarafından canice bir hisle yüzüne asit dökülen gencecik bir kızın hikayesini dinleyeceksiniz. Yaşadığı acıları, elinden giden ve geri gelmeyecek şeylerinin O'na verdiği acıyı anlatıyor.

Uzman Psikolog Gökhan Çınar‘ın hazırlayıp sunduğu Katarsis sohbet programına son yeni bölümde Berfin Özek konuk oldu. Exxen’de yayınlanan Katarsis programında bu hafta kadına şiddet konusu konuşulacak ve şiddete uğramış genç bir kızın hikayesi dinlenecek.

Katarsis yeni bölüm konuğu Berfin Özek oldu

15  ocak 2019 tarihinde kadına şiddet olaylarından biri daha yaşandı. Casim Ozan Çeltik ile sosyal medyadan tanışmışlar ve gün geçtikçe şiddet görmeye başlamış. Hatta, Ozan’ın annesini arayıp ‘Kızına yapacaklarım bitmedi, siz bekleyin ve görün’ diyecek kadar kendini kaybetmiş bir bireyden bahsediyoruz. Ve Ozan en sonunda yolda yürürken hamle yapıp Berfin’in yüzüne asidi döküyor.. Berfin’in o andan sonra hayatı kararır. Uzun zaman sonra ilk kez görmeye başladığında ilk kez annesini görüyor ve yıllardır hiç görmemiş gibi seviniyor…..

Berfin Özek kimdir?

Hatay İskenderun’da yaşayan Berfin Sosyal medyadan tanıştığı Rasim Ozan Çeltik ile tanışmıştı. bir zaman sonra ilişkileri kötüye gitmeye başladı ve Ozan’ın tehditleri arttı. Okuldan eve giderken Ozan tarafından yüzüne asit dökülmesi sonucu yüzünün büyük kısmı yanmıştı ve tedavi sonrası da sağ gözünü kaybetmişti. Bir süre sonra Ozan’ı affettiğini söylemiş ama daha sonra da şikayetinden vazgeçtiği için pişman olmuştu…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu