Magazin

Karizmasıyla Ortalığı Yıktı Geçti: Hande Erçel’le Doludizgin Aşk Yaşayan Kerem Bürsin’den Olay Pozlar!

Kerem Bürsin, Türkiye’nin en yakışıklı isimlerinden biri. Geçtiğimiz günlerce Sen Çal Kapımı dizisinin final yapmasıyla, dünyaca büyük bir başarı elde eden Kerem Bürsin; hem aşktan yana hem de işten yana oldukça bereketli bir dönem geçiriyor. Rol arkadaşı Hande Erçel ile doludizgin bir aşk yaşayan Kerem Bürsin, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla hayranlarını kendisine bir kez daha hayran bırakıyor. Geçtiğimiz saatlerde kendi fotoğrafını paylaşan Kerem Bürsin, karizmatik pozlarıyla görenleri mest etmeyi başardı. İşte o pozlar!

Büyük Final!

Sen Çal Kapımı, uzun süredir ekranlarda olan bir diziydi. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Sen Çal Kapımı, 2 yılı aşkın ekran ömründen sonra geçtiğimiz günlerde final bölümüyle son kez ekranlara geldi ve sevenleriyle buluştu.


Bir gün içerisinde Twitter’da hakkında en çok söz edilen dizi olmayı başararak bir rekor kıran Sen Çal Kapımı, bu başarısı ile hem Türkiye basınında hem de dünya basınında gündem olmayı başardı. Mutlu sonla biten Sen Çal Kapımı, bütün izleyicilerini duygulandırarak ömrünü tamamladı.


Dizinin final yapması ile tatil dönemine giren Hande Erçel ve Kerem Bürsin, şu zamanlarda kendilerini yeni projelere hazırlıyorlar ve iş yorgunluğunu üstlerinden atmaya çalışıyorlar. Bu süreçte sosyal medyayı kullanmayı ihmal etmeyen ikili, verdikleri pozlarla da binlerce beğeni topluyorlar.

Bu Fotoğraf Çok Konuşulur!

Instagram hesabından paylaştığı son fotoğraftaki karizmatik tavırları ile dikkatleri üzerine çeken Kerem Bürsin, birkaç dakikada on binlerce beğeni aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu