GündemMagazin

Kardeşlerim Dizisinin Doruk’u Onur Seyit Yaran Ortalığı Kasıp Kavurdu: Yaz Pozuyla Görenleri Kendine Hayran Bıraktı!

Onur Seyit Yaran, son zamanlarda yıldızı en çok parlayan isimlerden biri. Yakışıklı oyuncu, şimdiden genç kızların sevgilisi haline geldi. Hem görünüşüyle hem de yetenekleriyle gönülleri fethetmeyi başaran Onur Seyit Yaran Instagram hesabını oldukça aktif kullanıyor ve sık sık paylaşım yapmayı unutmuyor. Geçtiğimiz saatlerde attığı bir fotoğrafı oldukça beğenilen Onur Seyit Yaran, sportif fiziğiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Kardeşlerim Dizisi Çok Sevildi

Onur Seyit Yaran

ATV’nin sevilen dram dizilerinden Kardeşlerim, yayımlandığı andan itibaren büyük bir ilgi ile karşılaştı. Pek çok hayranı olan Kardeşlerim dizisi, sarsıcı sezon finali ile ekranlara ara verince dizi oyuncuları da kendilerini tatile attılar. Onur Seyit Yaran dizideki performansıyla çok sevildi. Kardeşlerim dizisinde Doruk karakterini canlandıran Onur Seyit Yaran, ilk bölümlerde kötü biri gibi görünse de ilerleyen bölümlerde oldukça iyi biri olarak karşımıza çıkan bir role hayat veriyor. Su Burcu Yazgı Coşkun ile partner olan yakışıklı oyuncu yakışıklılığı ile kendine hayran bırakıyor.

Yakışıklılığı Ödüllendirilmiş

1995 doğumlu 26 yaşındaki yakışıklı oyuncu Onur Seyit Yaran, 2016 Best Model Of Turkey birincisi. O yıldan itibaren bazı dizilerde ufak tefek rollerde yer alsa da şimdiki başarısına Kardeşlerim dizisi ile ulaşmış yakışıklı oyuncu. Hem oyunculuk yeteneğiyle hem de kaslı vücuduyla dikkatleri üzerine çeken Onur Seyit Yaran, Instagram hesabında 2,2 milyon takipçiye sahip.

O Pozu Olay Oldu

Onur Seyit Yaran

Onur Seyit Yaran oyunculuk yapıyor olsa da aslında daha öncesinde bir sporcuymuş. Besyo okuyan yakışıklı oyuncu küçük yaşlardan itibaren spor yapmaya ve kendini bu alanda geliştirmeye başlamış. Şimdilerde ekranlarda yer alıyor olsa da yakışıklı oyuncunun düzenli olarak devam ettirdiği bir spor hayatı var. Yani, Onur Seyit Yaran bu güzel fiziği uzun yıllardır sürdürdüğü spor hayatına borçlu.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu