Dizi Haberleri

Kardeşlerim Dizisi Neden Birinci Oldu Anlaşıldı! Gönül Dağı Finalinden Sonra Dengeler Değişti!

Reytingi yüksek iki dizi Kardeşlerim ve Gönül Dağı arasında büyük rekabet var. Gönül Dağı sezon finali yaptı ve meydan Kardeşlerim dizisine kaldı. Kardeşlerim ne zaman final yapacak?

Kardeşlerim dizisi, son zamanlarda reytinglerde iyice yükseldi. Sıralamaların aktif olarak birincisi olan dizi, rakiplerine göz açtırmıyor. Ancak Kardeşlerim dizisinin bu kadar yükselmesinde bir başka neden daha var. Gönül Dağı dizisi detayı izleyicilerin dikkatini çekti. Kardeşlerim dizisinde neler oluyor?

Kardeşlerim Dizisi Neden Birinci?

ATV’de yayınlanan dizinin neden reytinglerde birinci olduğu merak ediliyor. Geçtiğimiz haftalarda bir miktar daha düşük reyting alıyordu. Ancak şimdi çıtayı iyice yükseltti. Rakipleri ile arasında önemli bir fark var. Dizinin bu konuma gelmesinin en büyük nedeni rakip dizinin sezon finali yapmış olması.

Gönül Dağı Final Yapmıştı!

Gönül Dağı dizisi sezon finali yaptıktan sonra Kardeşlerim’in reyting gruplarının hepsinde birinci olduğu görüldü. Diziyi izleyen izlemeyen herkesin merakını gideren bir açıklama oldu. Çünkü bir anda bu kadar yükselmesi ve rakipsiz kalması mümkün olamazdı. Gönül Dağı dizisi yeni sezonuna başladığında Kardeşlerim dizisi ile büyük bir rekabete tutuşacak. Kardeşlerim ne zaman final yapacak kesinleşmedi ancak onun da yakında ekranlara veda etmesi bekleniyor. Daha sonra iki dizi de yakın tarihlerde yeni sezonlarına başlayacak. ATV ve TRT 1 arasındaki reyting savaşı her geçen hafta daha da keyifli hale geliyor. İki kanalın da pek çok dizisi reytinglerde zirve konumunda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu