Dizi Haberleri

Kardeşlerim Dizisi Final Yaparak Şaşırtacak! İzleyiciler Dizinin Devamını Bekliyordu!

Kardeşlerim dizisi final yapacağını açıkladı. Dizi ekranlara neden veda ediyor? ATV dizisinin 2. sezonu yayınlanmayacak mı?

Kardeşlerim dizisi, ekrana geldiği günden bu yana yüksek reytingi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ayrıca sevilen oyuncuların da diziye renk kattığı biliniyor. Senaryo ve oyuncu kombinasyonu sayesinde dizinin izlenme oranları daima üst seviyelerdeydi. Şimdi ise gelen final haberi karşısında izleyiciler ne yapacağını şaşırdı. Kardeşlerim dizisi neden final yapıyor? Final tarihi belli oldu mu?

Kardeşlerim Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Dizinin 19 Haziran Cumartesi günü final yapacağı açıklandı. Ayrıca diziyle ilgili pek çok kişi 2. sezon onayını aldığını savunuyor. Peki dizi gerçekten de sadece sezon finali mi yapacak? İzleyicilere göre dizinin sezon finali yaptığı konuşulmakta. Bu paylaşımlar da doğru. Çünkü dizi tamamen ekranlara veda etmiyor. Geçici bir ara verecek.

Kardeşlerim 2. Sezonu Yayınlanacak mı?

Kardeşlerim dizisinin 2. sezonu için onay aldığı belirtildi. Reyting sıralamalarında zirvede olan dizinin hali hazırda uzun bir senaryosu var. Bu yüzden yayın hayatına devam etmemesi adına hiçbir neden yok. Ayrıca dizinin finalden önceki bölümlerini izleyecek olursanız sahneler oldukça akıcı geçiyor. Yeni sezonda dizi sürelerinin uzatılması gibi bir durum söz konusu. İzlenmeleri nasıl etkiler bilinmez ancak bir değişim yaratacağı kesin. ATV dizisinde yayın hayatına devam edecek olan diziye dair en güncel gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu