Magazin

Kardeşinin Mezarında Feryatlar Eden Alişan Selçuk Tektaş’ın Acısını Unutmak İçin Soluğu Bakın Nerede Aldı?

Alişan ve ailesi, hayatlarına Eliz’in de katılmasıyla sevinçleri, mutlulukları ikiye katlanmıştı. Buse Varol ve Alişan’ın evliliğinden dünyaya gelen Burak ve Eliz’in eğlenceli, sıcak halleri tüm sosyal medyanın ilgisini çekiyordu. Çiftimiz yavaş yavaş hem birbirlerine hem de aile olmaya iyice alışmış ve artık kariyerlerine odaklanmak istiyordu. Alişan, Demet Akalın’la yaptığı programdan sonra ailesiyle güzel bir tatile çıktı. Kardeşi Selçuk Tektaş’ın ailesiyle birlikte eğlenceli vakit geçiren Alişan, tatil dönüşünden sonra Buse Varol’la aynı dizide kamera karşısına geçmeye ve yaz boyunca farklı illerde sahne almaya hazırlanıyordu ancak kaderin Tektaş ailesi için farklı planları vardı.

Geçtiğimiz Haziran ayında Alişan’ın hem kardeşi hem de menajeri Selçuk Tektaş, Koronavirüs’e yakalandı. Evdeki yardımcılarından Koronavirüs kaptığı ortaya çıkan Selçuk Tektaş’ın sağlık durumu kötüleşmeye başlayanca İstanbul’da özel bir hastanede tedavi altına alındı. Yoğun bakımda entübe edilen Selçuk Tektaş’ın sağlık durumunun düzeleceğini düşünüyor ve umut ediyorduk. Alişan ve ailesinin de sık sık dualar istemesi, hastanenin önünden bir an olsun ayrılmaması sonuç vermedi ve Temmuz ayında Selçuk Tektaş 41 yaşında hayata gözlerini yumdu.

Soluğu Geyikli’de Aldı!

Bu haberle yıkılan aile, Selçuk Tektaş’ın maneviyatını yaşatmak için elinden geleni yapıyor. Özellikle de Selçuk Tektaş’ın çocukları Eyşan ve Ceylan’ı kendi çocukları gibi sahiplenen Alişan, kızların mutluluğu için acısını içine gömüyor ve çalışmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ilk kez Kıbrıs’ta sahne alan ünlü şarkıcı, dün 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda da Çanakkale’nin Geyikli ilçesinde konser verdi.

Kardeşi Selçuk Tektaş’a verdiği sözü tutmak için çalışmaya devam eden Alişan, bugün ise Çanakkale Geyikli’nin başkanıyla Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla normal hayata dönüşünün sinyalini vermeyi ihmal etmedi. Ünlü şarkıcının yüzünden hüzünü okunuyor olsa da ailesi için ayakta durmaya çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu