Magazin

Kardeşinin Acısını İçine Gömen Alişan’ın Kahkahalarını Aylar Sonra Duyduk: Yeğenlerinin Mutluluğu İçin…

Selçuk Tektaş’ı kaybettikten sonra uzun bir süre inzivaya çekilen ve kardeşinin acısını içinde yaşamaya başlayan Alişan’ı aylar sonra ilk kez kahkaha atarken gördük. Dün yakın arkadaşı Çağla Şıkel’le bir araya gelen Tektaş ailesi, bol bol eğlenmeyi ve gülmeyi ihmal etmedi. Hem Buse Varol hem Alişan hem de Çağla Şıkel kendi Instagram hesaplarından ayrı ayrı storyler paylaşarak günümüzü şenlendirdi. Storylerde en çok dikkatimizi çeken detay ise Alişan’ın aylar sonra yeniden kahkaha atarak gülmesi oldu.

Bu Sözler İçimizi Yakmıştı!

İçindeki acısını bazı zamanlarda Instagram’da paylaşan Alişan son olarak yeğenleri ve eşi Buse Varol’la fotoğraf paylaşarak şu sözleri yazmıştı; Bu fotoğrafı çektiğimizde hepimiz mutluyduk.. Kaderin bize ne yazdığından habersizdik.. Tatil planlarımız vardı, alınmış işler vardı, programlar vardı, gelecekle ilgili planlarımız vardı.. Ama hiçbiri olmadı.. Olamadı… Diyeceğim o ki, tabiki plansız, programsız yaşanmaz yapacağız yapmaya devam edeceğiz.. Ama sizin için plan yapan bir de Yaradan var, onu hiç aklınızdan çıkarmayın.. Bugüne kadar kardeşim için dua eden, başssağlığı dileyen herkese buradan teşekkür ederim.. Allah’ımdan Bu Covid belasının hayatımızdan bir an önce çıkmasını diliyorum..”

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Alişan (@alisanofficial)’in paylaştığı bir gönderi

“Kimse annesiz, babasız, evlatsız, kardeşssiz kalmasın İnşallah.. Kaybettiğimiz bütün hastalarımıza Allah’tan rahmet, şu anda hastanelerde bu beladan kurtulmak için şifa bekleyen herkese de acil şifalar diliyorum.. Birisine dua edecekseniz lütfen sağlığı için dua edin.. Gerisi boş, dünya boş..”

Ailesi İçin…

Bildiğiniz gibi Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş geçtiğimiz aylarda hayatını kaybetti. Bu olayın ardından ise Alişan’ın gözü yeğenlerinden başka bir şey görmez oldu. Yeğenlerinin mutluluğu için canını dişine takan ünlü şarkıcı, son olarak yeğenlerini Hande Erçel ve Kerem Bürsin’le de tanıştırmayı ihmal etmedi. Son olarak evinde yakın arkadaşı Çağla Şıkel’i ağırlayan Alişan’ın kahkahaları ise herkesi oldukça sevindirdi. Anlaşılan Alişan acınısı içine gömüp ailesi için ayakta durmaya devam ediyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu