Dizi Haberleri

Kanunsuz Topraklar Dizisinde Kimler Oynuyor? Dizinin Konusu Nedir?

Kanunsuz Topraklar dizisine katılan Esra Bilgiç ve Uğur Güneş, adından söz ettirmeyi başardı. Peki dizi başka kimler oynuyor? Kanunsuz Topraklar konusu merak edildi.

Fox TV’de yayınlanacak Kanunsuz Topraklar dizisi için büyük çalışma sürüyor. Dizinin yayın hayatına başlaması biraz zaman alacak olsa da oyuncu kadrosu şimdiden kesinleşti. Başrolde hangi oyuncuların yer alacağı merak ediliyordu. Yapılan açıklamalar doğrultusunda dizinin konusunu ve oyuncu kadrosunu sizlerle paylaşacağız. Kanunsuz Topraklar dizisinde kimler oynuyor?

Kanunsuz Topraklar Dizi Oyuncuları

Dizinin başrolünde önemli isimlere yer verildi. Bir Zamanlar Çukurova dizisinden şaşırtıcı bir şekilde ayrılan Uğur Güneş ilk başrol oyuncumuz oldu. Daha sonra Ramo dizisinde başrol oynayarak adından söz ettiren Esra Bilgiç ise dizide başrol oynamaya hak kazandı. Kendilerine yapılan teklifleri kabul eden oyuncular, yeni dizi için oldukça heyecanlılar. Dizinin başrol haricindeki oyuncuları ise Murat Daltaban, Arif Diken, Ali Erkazan, Onur Kaya, Necip Memili, Hazar Motan, Serdem Paçal,Eylül Su Sapan ve Kaan Taşaner olarak açıklandı. Ayrıca dizinin konusu da bir hayli güzel.

Kanunsuz Topraklar Dizisinin Konusu

Kanunsuz Topraklar’ın konusu 1940 yılındaki Türkiye’yi anlatıyor. Yaşam tarzı, yaşanan olaylar ve çok daha fazlası dizinin genel konusu olacak. Bu bakımdan tarihe ışık tutabilecek bir dizi izleyebiliriz. Detaylı bir senaryonun yazıldığını belirtelim. İzleyiciler, diziyi izlemeye doyamayacak. Aynı zamanda yayın tarihi ile ilgili de bazı gelişmeler yaşanıyor. Yakın zamanda ne zaman yayınlanacağı duyurulacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu