TV Programları

Kanal D, Gelinim Mutfakta 723. Bölüm Kim Birinci Oldu, Çeyrek Altını Kim Kazandı?

Gelinim Mutfakta 723. bölüm özeti. Kanal D ekranlarının gündüz kuşağının vazgeçilmez programı Seda Sayan ile Gelinim Mutfakta 9.06.2021 çarşamba günü en yüksek puanı alıp günün birincisi olan gelin acaba kim oldu? 9 Haziran çarşamba bugün bakalım çeyrek altını kim almış!

Dizisiyenibolum.com olarak Seda Sayan ile Gelinim Mutfakta yemek yarışması programında bu gün kimin kazandığını ve en yüksek puanı alan gelini araştırdık. Yarışmacılar bu hafta başından itibaren 4 hafta boyunca en fazla çeyreği toplamak için yarışmaya başladılar. Haftanın 3. gününde bakalım kim kaç puan aldı?

Seda Sayan ile Gelinim Mutfakta 9 Haziran çeyrek altını kim aldı?

Büyük ödülün en fazla çeyrek altını alan geline gideceği yarışmada yarışmacıların aldıkları puanlar şu şekilde. Dün çeyreği kazanan Ayten olmuştu ama bugün çekişme bayağı fazlaydı. Bu hafta yeni gelen Ayten, ceza almasaydı dün çeyrek altını kazanacaktı ama kıl payı çeyreği kaybetmişti.

  • Ayten – 13 puan
  • Aysun – 16 puan
  • Seda – 13 puan
  • Yağnur – 17 puan aldılar ve Gelinim Mutfakta 9 Haziran’da günün en yüksek puanını alıp günün birincisi olan ve çeyrek altını kazanan yarışmacı YAĞNUR oldu.

Gelinim Mutfakta 10 Haziran 2021 724. bölüm fragmanı

Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 13.15’te Kanal D’de izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu