Dizi Haberleri

Kanal D Baht Oyunu Geride Kaldı! Dizi Daha İlk Bölümden Kaybetti!

Kanal D'de yayınlanan Baht Oyunu dizisinin ilk bölümü çok sevilmedi. Reyting sonuçları hüsrana uğrattı. Baht Oyunu dizisi kaçıncı oldu?

Kanal D’de yayınlanan Baht Oyunu, kendisi gibi ilk bölümü ile ekrana gelen Ada Masalı ile rekabet etti. Sevilen dizilerin ilk bölüm performansları detaylı bir şekilde incelendi. Sosyal reytinglere bakıldığında iki dizi arasında muazzam bir fark vardı. Peki Baht Oyunu dizisi hakkında kaç paylaşım yapıldı? İşte Ada Masalı ve Baht Oyunu dizisinde yaşananlar…

Baht Oyunu Neden Az İzlendi?

Baht Oyunu dizisi, başrollerinde Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in yer aldığı aşk ve komedinin bir arada olduğu bir yapım. Hal böyle olunca izleyiciler ister istemez diziye ilgi gösterdi ancak bir türlü bekleneni veremedi. Bazı sahneler fragmandaki kadar ilgi çekmedi. Başrollerde genç isimlerin yer alması dizi açısından avantaj gözüyle bakılıyordu. Fakat reytingler öyle söylemedi. Sosyal reytinglere göre ise Ada Masalı’nın öne geçtiği görüldü.

Baht Oyunu Reyting Sonuçları

Baht Oyunu dizisinin sosyal reytingine bakıldığında 32.866 ileti ile 2. sırada yer aldı. Ada Masalı 84.726 ile ilk sırada yer alırken EDHO’nun 7.693 iletisi mevcuttu. Baht Oyunu, sosyal anlamda geri kaldı. Fakat önümüzdeki bölümlerde heyecanlı sahnelerle bu durumu telafi edebilir. Özellikle de Hekimoğlu dizisiyle sevilen Aytaç Şaşmaz’a bu konuda çok iş düşüyor. Kanal D ve Star TV arasındaki rekabet haftanın diğer günlerinde de devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu