Fragman

Kanal D, Aşkın Tarifi 2. Yeni Bölüm Fragmanı ve Dizinin Karakterleri

NTC yapımı yeni yaz sezonu dizisi 1. bölümü hızlıca benimsendi ve oldukça ilgi gördü. Aşkın tarifi 2. bölüm ön izleme tanıtım videosu. 1. bölümde Fırat ve Naz karşılaşmış ve öpüşmüşlerdi.

Romantik komedi tarzındaki Aşkın Tarifi dizisi 7 Haziran 2021 Pazartesi 1. bölümüyle Kanal D ekranlarında yayınlandı. İzleyiciler, 2. bölüm fragmanını merak ediyor. Dizinin Konusunu kısaca anlatmak istersek; Fırat, Gaziantepli bir kebap ustasıdır. Nişanlısının terk ettiği Fırat içi hayatın seyri çok farklı ilerleyecektir…

Aşkın Tarifi oyuncuları karakterleri ve gerçek isimleri

  • Kadir DoğuluFırat Karasu karakterini oynuyor. Fırat; Gaziantepli olan Fırat; gözü kara, dürüst bir gençtir ve kebap ustası olarak çalışmaktadır. Fransız mutfağını da çalışmıştır. Kızdığında düşünmeden karar alır, bir anda patlayıp geri adım da atmaz..
  • Serra ArıtürkNaz Soyluer karakteri. Naz; Doğma büyüme İstanbul’da yaşamış, zengin, kendi restoranını açmış güzel bir bayandır. Fransız okullarında okumuş, kuralcı, mücadeleci, ailesinden destek almadan kendi ayakları üstünde durmaya çalışıyor. Fransa’da Gastronomi eğitiminden sonra, arkadaşı Şebnem ile Fransız Restoranı açmıştır. Ama içinde çocukluğundan kalan yaralar vardır.
  • Cem DavranHazım Soyluer karakteri. Hazım; Soyadından da anlayacağınız üzere Naz’ın babasıdır. Çok sevdiği kızı için yapamayacağı hiç bir şey yoktur. Ama kızına saygı duyan, kendi kararlarına karışmayan sağduyulu bir babadır.
  • Alper SaldıranTaylan Günebakan karakteri. Taylan; Narsist biri, amacına ulaşabilmek için her yolu mubah gören hırslı bir kişiliktir. Genç yaşına rağmen en iyi yaşam koçlarından biridir. Ama yetinmeyi bilmeyen yapısı yüzünden kazandıkça daha fazlasına tamah etmektedir. Böyle olmasının altında, çocukluğundan kalan sevgisizliğin olduğu düşünülmektedir. Millete akıl vermek konusunda iyidir ama aslında sadece kendini düşünen ve sadece kendine ve hırslarına aşık olan bir karakterdir.

Kanal D, Aşkın Tarifi 2. yeni bölüm tanıtım fragmanı

Aşkın Tarifi yeni dizisi 2. yeni bölümü ne zaman hangi kanalda yayınlanacak? 14 Haziran 2021 Pazartesi günü saat 20:00’de Kanal D’de yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu