Fragman

Kanal 7, Masum Hint Dizisi Salı 443. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Masum dizisi 8 Haziran 2021 Salı günü 443. bölümüyle saat 15:20'de Kanal 7 ekranlarında olacak

Masum Hint dizisinde olayların ardı arkası kesilmiyor. Her bölümde heyecanı dorukta yaşayan izleyicisine sunulan konuları ve olayları kendini izlettiriyor. Masum dizisinin 8 Haziran 2021 Salı haftanın ikinci gününde bakalım neler olacak. Masum dizisini hafta içi saat 15:20, hafta sonu da 16:00’de yeni bölümlerini izleyebilirsiniz.

Masum 443. bölüm özeti

Radhika‘ya gelen pakette silah bulan Gopi, onun azılı bir suçlu olduğunu bilmesine rağmen bu duruma oldukça şaşırmıştı. Şoku üzerinden atar atmaz Onu takip etmeye başlar. Gopi, Sevgilisiyle Jaggi’yi öldürme planları yapan Radhika ile yüzleşir ama pişkinliklerinden dolayı bir sonuca varamaz. Gopi de Urmi, Sona ve Tolu‘dan sestek almaya karar verir.

Chanda‘nın eziyet ettiği Mera ve Vidya için işler hiç iyi gitmiyordur. Taşıdığı bebeğe zarar gelmesin diye de her şeyi anlatamayan Mera ikilem arasında kalmıştır.

Jaggi‘yi öldürmek isteyen Radhika’nın planı görünüşte oldukça kusursuzdur ama iş uygulamaya geldiğinde şansızlığa uğrar ve emeline ulaşamaz. Yetişen elbette ki Gopi’dir…..

Masum 443. bölüm ön izleme tanıtım fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu