Fragman

Kanal 7 Masum 11 aralık Cuma 264. bölüm özeti fragmanı- hastanede Mira’yı boğmaya başladılar!

Masum 11 aralık cuma 15:10 da yayınlanacak 264. bölümünde neler oluyor?

263. bölümde Tripti ve Radha Öldürmek için plan yaptıkları Mira’yı bir kaç denemelerinde başarılı olamamışlardı. Tripti ise boş durmayıp kampta sahte öğretmenlik yapmaya başlamıştır. Tripti Radha’ya bir paket çivi verip Mira’nın oynayacağı oyunda kullanmasını ister. Çivileri fark eden Gopi miranın zarar görmemesi için sökmeye yetişemediği çivilerin üzerine atlar ve yaralanır.

Kanal 7 Masum 11 aralık cuma 264. bölüm özeti ve fragmanı

Mira’yı öldürme planlarından bir türlü vazgeçmeyen ikili bu kez de, Paintball tabancasında boya topları yerine kullanılması için demir bilyeleri alan Radha, bir silaha bunları koyar ve o silahı da Ahem alır. Ahem’in attığı bilyeler Gopi’nin kaskına denk gelince Gopi durumu anlar. Durumu anlayan Gopi koşarak Ahem’in üzerine atlar ve Mira’ya demir bilyelerin atılmasını engeller. Bu durumu müfettişe anlatırlar ve müfettiş kampa gizlice gelir.

Yeni oyunda Mira’nın bağlı olduğu halatı kesen Tripti, Mira’nın yere düşüp kafasını taşa çarpmasına neden olur. Hastaneye kaldırılan Mira’yı burada da öldürmek için planlar yapılmıştır bile. Temizlikçi olarak Mira’nın odasına girip Radha ve Tripti’nin beraberce O’nu öldürmek için boğazını sıkmaya başlamaları izleyiciyi oldukça korkutacağa benziyor.

Masum 263. Bölüm 10 Aralık perşembe özeti ve fragmanı- Mira ölecek mi?” yazımızı da buradan okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu