GündemMagazin

Kalp Yarası Dizisinin Ayşe’si Yağmur Tanrısevsin’den Olay Pozlar: Oğuzhan Koç’tan Eser Bile Kalmadı

Yağmur Tanrısevsin; Adını Feriha Koydum, Güneşi Beklerken ve Pis Yedili gibi Türkiye’yi kasıp kavuran diziler ile adını duyurmuş genç oyunculardan biri. Yaşadığı zor dönemlerden sonra ekranlara verdiği arayı sonlandıran güzel oyuncu şimdilerde Kalp Yarası adlı yaz dizisinde Ayşe adlı bir karakteri canlandırıyor. Ekranlara bomba gibi dönen Yağmur Tanrısevsin geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği bir çekimle hepimizi mest etti. Doğal güzelliği ile hepimizi büyüleyen Yağmur Tanrısevsin geçmişin acısını unutmuşa benziyor.

Oğuzhan Koç İle Olan İlişkileri Olay Olmuştu

Yağmur Tanrısevsin

Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin, Türk magazin camiasının en çok yakıştırılan isimlerindendi. Çift uzun süreli bir birlikteliğe sahipti. Evliliğin ne zaman olacağı ile ilgili sorular sorulurken genç aşıkların ayrılık haberi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ayrılık haberleri ile ilgili ortaya onlarca iddia atılmıştı ve neden ayrıldıkları merak konusu olmuştu. Oğuzhan koç, bu ayrılıktan kısa bir süre sonra Demet Özdemir ile aşk yaşamaya başlamıştı. Yaşadığı üzüntü nedeniyle hafızasını sildireceği haberleri yayılan Yağmur Tanrısevsin, yapılan bütün haberler karşısında sessizliğini bozmamıştı. Şimdilerde Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir mutlu bir beraberlik sürüyor. Yağmur Tanrısevsin ise kendini işine vererek kariyer basamaklarını emin adımlarla çıkmaya devam ediyor.

Bu Fotoğraflar Çok Konuşulur!

Şimdilerde ekranların sevilen dizilerinden Kalp Yarası’nda başrol olan Yağmur Tanrısevsin, geçtiğimiz günlerde Şamdan Plus ile bir röportaj ve fotoğraf çekimi gerçekleştirdi. Yaptığı röportajda oldukça sarsıcı açıklamalarda bulunan Yağmur Tanrısevsin, hayattaki en büyük motivasyonunun kendi ayakları üzerinden durabilmesi olduğunu dile getirdi.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Şamdan Plus (@samdanplus)’in paylaştığı bir gönderi

Farklı imajı ve sert tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken Yağmur Tanrısevsin’e biz de başarılarının devamını diliyoruz.

Sadece Arkadaşlarının “Ekmeğiyle” Oynamıyormuş: Ezgi Eyüboğlu ve Oğulcan Engin’in İlişkisini Seda Sayan mı Bitirdi?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu