GündemMagazin

Kalp Yarası Dizisinin Ayşe’si Yağmur Tanrısevsin Estetiksiz Haliyle Şaşırttı: Eski Haline İnanamayacaksınız!

Yağmur Tanrısevsin, oldukça beğenilen bir isim. Güzel oyuncu uzun bir süre ekranlara ara vermesinin ardından bu yaz karşımıza Kalp Yarası adlı dizi ile çıktı. Yer aldığı dizide Gökhan Alkan ile başrolü paylaşan oyuncu, güzelliği ile dikkat çekiyor fakat şimdiki hali ile eski hali arasında dağlar kadar fark var. Yıllar içerisinde geçirdiği estetik operasyonlar ile bambaşka bir görünüme ulaşan Yağmur Tanrısevsin’in eski halini gördüğünüzde oldukça şaşıracaksınız.

Genç Yaşına Rağmen İş Hayatında Oldukça Başarılı

Yağmur Tanrısevsin; Adını Feriha Koydum, Güneşi Beklerken, İki Yalancı, Pis Yedili gibi Türkiye’nin en bilindik dizilerinden bazılarında oyunculuk sergilemiş. Yer aldığı dizilerin yanında oynadığı reklam filmleriyle de adından söz ettiren güzel oyuncuyu daha uzun süre ekranlarda göreceğiz gibi duruyor. Yağmur Tanrısevsin, kariyer hayatında bu kadar başarılıyken maalesef aynı başarıyı aşk hayatında yakalayamayan ünlülerden.

Aşktan Yana Yüzü Gülmüyor!

Yağmur Tanrısevsin Oğuzhan Koç

Yağmur Tanrısevsin’in Oğuzhan Koç ile olan birlikteliği olaylı bir şekilde bitmişti. Oğuzhan bu ayrılığın ardından Demet Özdemir ile aşk yaşamaya başlamıştı. Yağmur Tanrısevsin o zamanlar hafıza sildirme haberleri ile gündeme gelmişti. Güzel oyuncu oldukça zor bir dönemden geçmiş olsa da zamanla acısı soğumuştu ve Yağmur Tanrısevsin, oyunculuğa verdiği arayı sonlandırmıştı. Böylesine güzel bir ismin şimdilerde yalnız olması şaşırtıcı doğrusu. Güzelliği ile ilgili bütün ülkem hemfikiriz fakat oyuncu bundan yıllar önce çok daha farklı bir görünüme sahipmiş, bunu da ekleyelim.

Estetiksiz Hali Oldukça Farklıymış!

Uzun yıllardır ekranlarda olan Yağmur Tanrısevsin, gözlerimizin önünde değişen ünlülerden. Estetiksiz hali ile gündeme gelen oyuncu bu zamana kadar pek çok operasyon geçirmiş ve şimdiki görünümüne ulaşmış. Güzel oyuncu ister estetikli olsun ister estetiksiz, oldukça farklı bir havası olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu