Dizi Haberleri

Kahraman Babam Final Yapmak İstemiyor. Dizide Deprem Yaşanıyor!

Kahraman Babam dizisi yayın hayatına tekrar başlayacak. Dizinin final yapması beklenirken yayın tarihi de açıklandı. Dizi ne zaman ekrana gelecek?

Kahraman Babam dizisi, daha önce Kırmızı Kamyon ismi ile yayınlanmıştı. Show TV‘de yayınlanan dizi, ilk bölüm düşük reyting alınca yayından kaldırıldı. Daha sonra yaz aylarında yayınlanması için ertelendiği açıklandı. Vakit geldi çattı ve dizinin yeni bölümü yayınlanacak. Ancak ne gibi bir olay döngüsü bizleri bekliyor bilinmiyor. Dizinin senaryosunun çok fazla değişmediği düşünülüyor. Fakat dizinin adının değişmesi izleyicileri etkileyebilecek mi? Yine düşük reyting alınır ise Kahraman Babam final yapacak mı?

Kahraman Babam Hemen Final Yapabilir!

Daha önce düşük reyting aldıktan hemen sonra yayından kaldırılan Kahraman Babam dizisi, bu sefer tamamen final yapabilir. Diziyle ilgili büyük bir belirsizlik hakim. Görkem Sevindik‘in başrolde oynadığı yapımın mutlaka başarılı olması gerekiyor. Aksi takdirde Show TV ile yollarını ayırabilirler. Kanalın bu konuda sıcak bakmadığı ve bir süre reytinglerde yükseliş sağlanamaz ise final yaptıracağı düşünülüyor. Ancak detaylara bakacak olursak Kahraman Babam dizisine verilen bu şans son olacak.

Kahraman Babam Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Dizi önümüzdeki hafta Pazartesi günü başlayacak. Yani 15 Haziran Pazartesi günü Show TV ekranlarında izleyebileceğiz. Diziyle ilgili verilen bu müjdenin ardından yoğun bir reklam çalışması yapılıyor. İzleyicilerin diziye en azından bir şans verip izlemesi beklenmekte. Bu konuda yapılan çalışmaların meyvesi verilecek mi onu da öğrenmiş olacağız. Şimdilik tek merak edilen şey dizinin son şansını nasıl kullanacağı…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu