Dizi Haberleri

Kahraman Babam Dizisinde Şok Gelişme! Dizinin Adı Neden Değişti Açıklandı!

Kahraman Babam dizisi 14 Haziran'da Show TV'de yayınlanacak. Ancak dizinin adı neden değiştirildi? Bu konuda bir gelişme yaşandı.

Show TV’de yayınlanacak olan Kahraman Babam dizisinin eski adı Kırmızı Kamyon’du. Bir bölüm ekrana geldikten sonra apar topar dizinin ismi değiştirildi. Ardından yayın tarihi ertelendi ve yaz aylarında tekrar yayınlanmak üzere askıya alındı. Tüm bu olaylar yaşanırken dizinin neden ismini değiştirdiği sorusu sürekli soruldu. Şimdi ise yayın hayatına başlamasına az bir süre kalan dizinin tekrar gündeme geldiği görülüyor. Kahraman Babam dizisinde kimler oynayacak? Dizinin ismi neden değişti?

Kahraman Babam İsim Değişikliği Nedeni

Dizinin adının değişmesinde en önemli faktör düşük reytingler almasıydı. Dizi, etkileyici bir isme sahip olsun diye adı değiştirildi. Kırmızı Kamyon’dan Kahraman Babam olarak değişerek genel izleyici kitlesine hitap edecek bir dizi haline geldi. Ancak sevilen dizinin konusu da merak edildi.

Kahraman Babam Konusu Nedir?

Kahraman Babam dizisinin konusu bir itfaiyecinin hayatını anlatmaktadır. Kızı ve eşinin başına gelenleri konu alan dizide intikamdan duygusal sahnelere kadar pek çok his izleyiciye yansıyacak.

Kahraman Babam Oyuncuları

Dizinin başrol oyuncuları Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ,  Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan ve Toprak Sağlam’dır. Oldukça fazla bir oyuncu kitlesi olduğundan zamanla tüm oyuncu listesini sizlerle buluşturacağız. Ancak ekranlarda en fazla gözükecek isimler az önce saydığımı oyunculardır. Dizi 14 Haziran’da yayın hayatına başlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu