Dizi Haberleri

Kağıt Ev Dizisi Başrolü Diziden Neden Ayrılıyor? Nur Fettahoğlu Ayrılığı Diziyi Sarsacak!

Nur Fettahoğlu Kağıt Ev dizisinden ayrılıyor. Oyuncunun paylaşımları sonrasında Kağıt Ev'e veda edeceği öğrenildi.

Kağıt Ev dizisinde başrol oyuncu ayrılığı yaşanıyor. Nur Fettahoğlu’nun diziye veda edercesine yaptığı paylaşımlar büyük ses getirdi. Ayrıca diziyi severek izleyenler bu ayrılığa bir türlü anlam veremedi. Şimdi ise Star TV’de yayınlanan Kağıt Ev dizisinin nasıl final yapıp yapmayacağı akıllara geliyor.

Nur Fettahoğlu Diziden Ayrıldı mı?

Güzel oyuncu Nur Fettahoğlu, Erdal Beşikçioğlu ile başrolü paylaşıyordu. Ancak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla diziden ayrılacağını doğruladı. Üstelik hiç beklenmedik şekilde diziyle olan bağını kesiyor. Duygusal vedası ise izleyicileri etkiledi.

Kağıt Ev Dizisi Bitecek mi?

Kağıt Ev dizisi bu ayrılıkla beraber yayın hayatına devam etmeyecek. Başarılı oyuncunun diziye olan vedası tüm senaryoyu baştan aşağıya değiştirecektir. Bu yüzden Nur Fettahoğlu ayrılığı ister istemez dizinin gidişatını etkiliyor.

Ayrılığı Sosyal Medyadan Duyurdu!

Nur Fettahoğlu’nun yaptığı açıklamalar ve paylaştığı set fotoğrafları sosyal medya üzerinden paylaşıldı. Bu nedenle izleyiciler resmi kaynaktan açıklama beklerken oyuncunun kendi paylaşımlarını görünce hayal kırıklığı yaşadı. Diziyle beraber başrol oyuncusu da ekranlara veda edecek. Tüm bunlar yaşanırken Star TV’nin yeni bir projeyi yayın hayatına alması bekleniyor. Diziden konuyla ilgili detaylı bir açıklama beklenmekte. Sevilerek izlenen dizinin bir anda sona erecek olması izleyenleri üzdü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu