Magazin

Kadırgalı’nın Büyük Hüsranı: Seda Sayan’ın Takipçileri Umduğunu Bulamayınca Sosyal Medyayı Yaktı Yıktı!

Televizyon programları büyük bir heyecanla ve kıyasıya rekabetle yayın hayatına start verdi. ATV’nin gündüz kuşağı kraliçeleri olarak adlandırılan Müge Anlı ve Esra Erol, yayına başlamak için 30 Ağustos tarihini beklerken, Seda Sayan ve Demet Akalın 23 Ağustos tarihinde start verdiler. Reyting sıralamalarının her gün değiştiği programlar, Esra Erol ve Müge Anlı’nın yayına başlamasıyla nasıl şekillenecek hep birlikte göreceğiz ancak “Sabahın Sultanı” programıyla ekranlara dönen Seda Sayan’ın Müge Anlı konseptine yakın bir program yapması herkesi oldukça şaşırttı! Daha öncelerinde eğlenceli konuklarla şarkılı türkülü programlar yapan Seda Sayan’ın takipçileri programı beğenmeyince, hem Seda Sayan’ın kişisel hesabından hem de programın resmi Instagram hesabına yorum yağdırmayı ihmal etmediler.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz sezon sonunda Seda Sayan, Demet Akalın ve Alişan’ın yaptığı sabah programının yerine gelmek için anlaşma imzalasının ardından sosyal medyada ikili birbirine girmişti. Seda Sayan’ı Instagram’dan blocklayan Demet Akalın, ağzına geleni söylemekten de geri durmamıştı.

Programı Eleştiri Yağmuruna Tuttular!

Tüm bu yaşananların ardından Demet Akalın da, geçtiğimiz sezon Seda Sayan’ın sunduğu Gelinim Mutfakta yarışmasına transfer oldu! Kavgalar şimdilik durulmuş gibi gözükse de, Seda Sayan’ın yeni programı alıştığımız “Sabahın Sultanı” konseptinden bir hayli uzak. Sabah programı ve Müge Anlı karışımı bir programla karşımıza çıkan Seda Sayan’ın aldığı reytinglerde oldukça kötü. 25 Ağustos Çarşamba günü totalde 39’uncu, AB’de 70’inci, ABC 1’de ise 46’ıncı oldu. Instagram kullanıcılarının yorumlarına bakacak olursak, pek çok kişi Seda Sayan’ın yeni program tarzını sevmemiş ve Müge Anlı başladıktan sonra reytinglerde daha da düşeceğini söylemiş!

Tabii zaman içinde neler olur bilinmez ancak Kadırgalı, yeni programını şimdilik takipçilerine sevdirememiş gibi duruyor. Bakalım ilerleyen süreçte, Müge Anlı’nın da programı aynı saatte yayınlanırken reyting sonuçları nasıl olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu