Magazin

Kadir Doğulu’yla Yasak Aşk Yaşadığı Söylenen Serra Arıtürk’ün Eski Sevgilisi Bakın Kimmiş: Çok Şaşıracaksınız!

Serra Arıtürk, ekranlarda yeni yeni görmeye başladığımız bir oyuncu. Duru güzelliği ile dikkat çekmeyi başaran güzel oyuncu, ekranlarda yer almadan önce aslında bilinen biriydi. Serra Arıtürk’ün eski sevgilisi neredeyse hepimizin bildiği bir isim. Bu kişiyi duyduğunuzda eminiz siz de çok şaşıracaksınız.

İnternette Oldukça Popülermiş

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Serra Arıtürk (@sariiturk)’in paylaştığı bir gönderi

Serra Arıtürk, şimdilerde Aşkın Tarifi adlı dizide Kadir Doğulu ile başrolü paylaşsa da aslında Instagram’da bilinen bir isim. Hatırı sayılır bir takipçi kitlesine sahip güzel oyuncu bir yandan da sevilen bir influencer. Instagram’ı aktif bir şekilde kullanan Serra Arıtürk; arkadaşlarını, sevdiği ürünleri, gittiği mekanları, söylediği şarkıları ve çok daha fazlasını takipçilerine sunuyor. Şarkı demişken evet, güzel oyuncunun bir de müzik geçmişi var.

On Parmağında On Marifet Varmış!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Serra Arıtürk (@sariiturk)’in paylaştığı bir gönderi

Güzel oyuncu aslında kariyerine şarkıcı olarak başlamış. Küçük yaşlarda aldığı ses eğitimleri ile kendini geliştiren Serra Arıtürk, söylediği şarkıları takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmiyor. Güzel oyuncu Instagram hesabında yavaş yavaş sesini duyurmaya başlayınca prodüksiyon şirketleri de bu ışığı keşfetmişler tabii ki. Kendi şarkılarını seslendiren Serra Arıtürk, şarkıları için klip bile çekmiş. Hem güzel hem yetenekli maşallah. Kızımız bu kadar güzel ve yetenekli olur da aşk hayatı boş olur mu? Tabii ki olmaz.

Ünlü Fenomen Berkcan Güven İle Aşkları Oldukça Ses Getirmiş

Serra Arıtürk

Berkcan Güven’in internet videolarını ve şarkılarını neredeyse hepimiz biliyoruz. Arkadaş ortamıyla da oldukça ses getiren Berkcan Güven, Serra Arıtürk’le de arkadaş ortamında tanışmış. Genç çift 1,5 yıl aşk yaşadıktan sonra yollarını ayırmış. Şimdilerde birbirleriyle iletişimleri bulunmayan ikili, birlikte oldukları zamanlarda oldukça yakıştırılıyorlardı. Ne diyelim, kısmet değilmiş. Şimdilerde ikisi de kendi yollarında oldukça başarılı olan isimler. Biz de başarılarını artmasını diliyoruz.

Havada Aşk Kokusu Var! Demet Özdemir’den Sevgilisi Oğuzhan Koç’un Son Şarkısına Alternatif Klip

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu