TV Programları

Kadının Eseri Programına Ünlü Konuklar Geliyor! Çağla Şıkel Bilinmeyenlerinden Bahsedecek!

Fox TV'de yayınlanmakta olan Kadının Eseri programı, Pazar günü Çağla Şıkel'i konuk edecek. Çağla Şıkel hakkında bilinmeyenleri ve hayat hikayesini anlatacak.

Fox TV’de yayın hayatına başlayan “Kadının Eseri” programı bu hafta Pazar günü önemli bir konuğu ağırlayacak. Çağla Şıkel programda hayatını anlatacak. Özellikle de zorluklarla dolu bir yaşam geçiren kadınların öyküsüne değinen program, yayınlandığı ilk günden bu yana sevilerek takip ediliyor. Sabah programları arasında özgünlüğü ile farkını ortaya koyan Kadının Eseri programında bu hafta neler yaşanacak öğreneceğiz.

Çağla Şıkel Konuk Olacak!

Çağla Şıkel’in şöhrete ve başarıya nasıl ulaştığını anlatacağı bir program yayınlanması bekleniyor. Sunuculuğunu Elçin Ateş Ersoy’un yaptığı programda oldukça heyecanlı anlar yaşanacak. Sabah programları arasında bu türde farklı bir program daha yok. Bu nedenle programın kendi alanında lider olduğunu söyleyebiliriz. Kadınların istediklerinde hayallerine kavuşabileceği ve arzuladığı her şeyi başarabileceği vurgulanıyor. Ayrıca kadın olmanın zorluklarıyla beraber tüm zorlukların nasıl aşıldığına da dikkat çekiliyor. Programa her hafta farklı isimler konuk olarak katılıyor.

Burcu Erenkul da Katılacak! 

Türkiye Kadın Ralli Şampiyonu olan Burcu Erenkul’un da ikinci konuk olarak programa katılacağı öğrenildi. Kadınlara örnek olması amacıyla yapılan bu program severek izleniyor. İki ismin de hayat hikayesi izleyiciler tarafından merak ediliyor. Bakalım sevilen programda bu hafta ne gibi olaylar yaşanacak. İki isim hakkında bilmediğimiz pek çok şey var. 6 Haziran Pazar günü saat 11.15’te Fox TV üzerinden izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu