Magazin

Kaan Yıldırım’ın yeni imajı çok konuşulacak! Ünlü oyuncunun yeni projesi ne olacak?

Ünlü oyuncu Kaan Yıldırım yeni projesi için hazırlıklara başladı. Oyuncunun son hali ise sosyal medyada çok konuşuldu.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisinin ünlü oyuncusu Kaan Yıldırım ekranlarda başarılı bir performans sergilemeye devam ediyor. Oyunculuk performansı ile çok sevilen Kaan Yıldırım son günlerde Hadise ile olan ayrılığı ile konuşuluyordu. Tatile çıkan Kaan Yıldırım uzayan sakalları ile görüntülenmiş ve çok konuşulmuştu. Ayrılıktan sonra imaj yenilediği ya da kendini bıraktığı iddia edilmişti.

Hekimoğlu dizisinin final yapmasının hemen ardından Kaan Yıldırım’ın yeni projesi de belli oldu. TRT ekranlarında yayınlanacak bir dönem dizisi için hazırlık yaptığı belirlendi. Kaan Yıldırım yeni sezonda yeni projesi ile ekranlarda olmaya devam edecek.

Kaan Yıldırım Mevlana Dizisi için Hazırlık Yapıyor

Kaan Yıldırım TRT ekranlarında yer alacak Mevlana dizisinde başrol oynayacak. Sakallarını da bu süreçte dizideki rolü için uzattığı belirlendi. Kaan Yıldırım’ın dizide partnerinin ise Devrim Özkan olduğu açıklandı. Sosyal medya hesabı üzerinden uzun sakallı halini yayınlayan Kaan Yıldırım çeşitli yorumların da hedefi haline geldi. Mevlana dizisinin yeni sezonda en başarılı yapımlardan birisi olacağı ifade edildi. Dizi için planlama yapıldı. Sadece 30 bölümden oluşması bekleniyor. Dizinin çekimleri için hazırlıklar sürerken çekimlerin yakın zamanda başlaması bekleniyor.

Dizinin kadrosuna önemli ve usta isimlerin katılması bekleniyor. Henüz yeni katılacak isimler hakkında açıklama gelmedi. Kaan Yıldırım’ım bu büyük proje içerisinde nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu