Magazin

Kaan Yıldırım’ın İşi Zor! Aşk Yaşadığı İddia Edilen Çağla Şıkel’e Yetişmek İçin Bakın Ne Yapmaya Başladı?

Son olarak Hekimoğlu’nda izlediğimiz Kaan Yıldırım, Hadise ile yaşadığı aşk sayesinde uzun bir süre gündemden düşmedi. Şu sıralar Çağla Şıkel ile yeni bir aşka yelken açtığı söylenen yakışıklı oyuncu, Şıkel’e yetişebilmek için kampa girdi.

Ulan İstanbul ile Şöhrete Kavuştu

Ulan İstanbul ile şöhrete kavuşan yakışıklı oyuncu, her zaman oyuncular dünyasının sessiz sakin jönlerinden biri olarak listede yerini aldı. Hem yakışıklılığı hem de hal ve tavırlarıyla çok taktir edilen Kaan Yıldırım, kısa sürede sosyal medyanın gözdesi oldu.

Ezgi Eyüboğlu İle Evliliği 3 Yıl Sürdü

2016 yılında meslektaşı Ezgi Eyüboğlu ile dünyaevine giren Kaan Yıldırım’ın evliliği yanızca 3 yıl sürdü. 2019 yılında sessiz sedasız boşanan çiftin adı hiçbir kavga ya da sansasyona karışmadı. Geçtiğimiz yıl ise yakışıklı oyuncunun adı, güzeller güzeli şarkıcımız Hadise ile anılmaya başladı.

Hadise ile Aşkı Geçtiğimiz Aylarda Sonlandı

Aşklarını gizlemeyen çift, sosyal medya paylaşımları ile hayranlarını büyüledi. Birbirine çok yakıştırılan Hadise ve Kaan Yıldırım, geçtiğimiz aylarda zor bir sınavdan geçti. Bir sabah aniden Hadise’nin adı, Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab’la yasak aşk dedikodularına karıştı. Söylentileri duyan hadise sosyal medya hesabından konu ile ilgili bir açıklama yaptı.

Güzel şarkıcıya ilk destek sevglisi Kaan Yıldırım’dan geldi. Hadise’nin açıklamasını kendi sosyal medya hesabında paylaşan Kaan Yıldırım böylece iddialara inanmadığını ve sevgilisinin arkasında olduğunu gösterdi. Haklarında defalarca kez ayrılık dedikoduları çıktı. Çift bu dedikodulardan yıpranmış olacak ki, sonunda gerçekten ayrıldı.

Hadise de Kaan Yıldırım’ın Maskelerine Desteğini Esirgemedi

O sıralarda Kaan Yıldırım arkadaşı ile ortak olarak Procare adlı maskeler üretmeye başlamıştı. Maskelerden elde ettiği gelirin yarısını Mor Çatı Kadın Sığınağı’na bağışlayacağını bildirdi. Kaan Yıldırım’ın bu projesine ilk destek de o zamanlar aşk yaşadıkları sevgilisi Hadise’den gelmişti. Ünlü şarkıcı maskesi ile bol bol poz vermişti.

Maskeler Çağla Şıkel İddialarını da Güçlendirdi

Geçtiğimiz günlerde plajda birlikte görüntülenen Çağla Şıkel ve Kaan Yıldırım’ın da aşk yaşadıkları iddia edildi. Kaan yıldırım konu ile ilgili açıklama yapmazken Çağla Şıkel sosyal meda hesabından “Hayatımda biri olursa ben size söylerim” şeklinde bir açıklama yaptı. Ancak güzel mankenin Kaan Yıldırım’ın ürettiği maskelerden takıyor olması iddiaları güçlendirdi.

Kaan Yıldırım Çağla Şıkel’e Yetişmek İçin Harap Oldu

Çağla Şıkel’in spora düşkünlüğü malum. Kaan Yıldırım da ona yetişebilmek için bu sabah itibarı ile sıkı bir kampa girdi. Sabahın erken saatlerinde 6 km koşan Kaan Yıldırım, sonucu sosyal medya hesabında paylaştı. Bu paylaşımı görenler ve Çağla Şıkel’in spor performansını bilenler ise “Kaan Yıldırım’ın işi zor” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu