Magazin

Kaan Yıldırım Ebru Gündeş ile Görüştükten Sonra Hadise’den Ayrıldı!

Hadise ve Reza Zarrab arasında bir ilişki yaşanıyor iddiası dolaşıyordu. Kaan Yıldırım Ebru Gündeş ile görüştü ve Hadise'den ayrıldı!

Hadise ve Kaan Yıldırım arasındaki ilişki yine sona erdi. Daha önce barışan ikilinin bu sefer neden ayrıldığına dair bazı iddialar açığa çıktı. Hadise’nin Reza Zarrab ile ilişki yaşadığı konuşuluyor. Üstelik böyle bir olay karşısında Kaan Yıldırım’ın Ebru Gündeş ile görüştüğü de belirtildi. Peki Hadise ve Kaan Yıldırım neden ayrıldı?

Hadise Reza Zarrab ile Görüştü mü?

Ünlü şarkıcı Hadise’nin Ebru Gündeş ile arasının kötü olduğu biliniyordu. Reza Zarrab ve Hadise’nin ilişki yaşadığı düşünülüyordu. Gündem bu iddialarla çalkalanırken yeni bir gelişme daha ortaya çıktı. Kaan Yıldırım, olayı anlamak ve ilişkisi hakkında bir karar verilmek adına Ebru Gündeş ile görüştü. Ebru Gündeş’in fikirlerini aldıktan sonra kararını verdi. Kaan Yıldırım ve Hadise ilişkisi böylelikle sona erdi.

Kaan Yıldırım’ın Ailesi İstemedi

Öte yandan Kaan Yıldırım’ın ailesi de Hadise olan ilişkisini desteklemedi. Ayrılması gerektiği konusunda bir aile baskısı yaşadığı da düşünülüyor. Dolayısıyla magazin gündemine bomba gibi düşen bu açıklamalar büyük hayal kırıklığı yarattı. İkilinin beklenmedik şekilde biten ilişkisi konusunda hayranlarının çok üzgün olduğu biliniyor. Herhangi bir resmi açıklama yapılacak mı bilinmiyor. Ancak bir şekilde gündemi çalkalayan bu iddialara karşılık Hadise’den veya Kaan Yıldırım’dan bilgilendirici bir açıklama gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu