Dizi Haberleri

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in Yeni Dizisi İptal Edildi

Daha önce Netflix’in Aşk 101 dizisi ile bir araya gelen Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz bu kez bir televizyon dizisinde partner olarak oynayacaklardı. Rekabet ismiyle ekranlarda yayınlanması beklenen diziden şok edici haber geldi. Beklenen proje belirsiz süreliğine rafa kaldırıldı. İşte detaylar…

Geçtiğimiz yıla pek çok olayla birlikte damgasını vuran Netflix Türkiye orijinal dizisi Aşk 101 projesinde partner olarak rol oynayan Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz muhteşem performanslarıyla övgü dolu mesajlar almıştı. Yakın zaman önce ikilinin yeni bir televizyon dizisinde birlikte görev alacakları haberleri dolaşırken, bugün diziden beklenmedik bir haberle karşılaştık.

Aşk 101’in iki önemli başrol oyuncusu Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu Ay Yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen Rekabet dizisi ile ekranlara gelecekti. Menajerimi Ara dizisiyle yollarını ayıran ünlü yönetmen Ali Bilgin‘in yönetmenliğini üstleneceği konuşulan yapım, Sema Ergenekon‘un senaryosuyla bir avukatlık ofisinde geçen ilgi çekici olayları konu alacaktı.

Fakat gazeteci Birsen Altuntaş’ın aktardığı haberlere göre Ay Yapım’ın Rekabet adlı dizisi ne yazık ki başlamadan rafa kaldırıldı. Dizinin neden iptal edildiği konusu henüz halen merak konusuyken, diziyle daha uzun bir süre daha tanışamayacağımız öğrenildi.

Pınar Deniz, Kırmızı Oda Dizisine Katıldı

Kırmızı Oda son bölümü ile bizlere ünlü oyuncu Pınar Deniz’i ekibe kazandırdığını göstermişti. Ekranlarda şimdilik çok kısa bir süreliğine gördüğümüz aktris, gelecek haftadan itibaren duygu dolu derinlikli karakter hikayesini izleyicisine aktaracak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu