Sinema

Justin Timberlake’in Başrol Oynadığı Palmer Filmi Şimdi Apple’da!

Usta oyuncu ve müzisyen Justin Timberlake, yeni filmi Palmer ile Apple TV+ platformuna geldi! Timberlake’in eski bir futbolcuyu oynadığı filmde, 12 yıl hapis yattıktan sonra hayatını yeniden gözden geçiren Eddie Palmer’ın duygu dolu hikayesini izliyoruz. İşte merak edenler için Palmer’ın konusu, oyuncuları ve diğer detayları…

Cheryl Guerriero tarafından senaryosu yazılan ve Fisher Stevens imzasıyla yönetilen drama filmi Palmer Apple TV+ platformunda dijital olarak yayına girdi. Başrolünde Justin Timberlake’in oynadığı film eski futbol oyuncunun 12 yıllık hapishane sürecinden sonra kendine yeni bir hayat inşa etme sürecini etkileyici sekanslarla izleyiciye aktarıyor. Oyunculuk performansları eleştirmenlerce övgü dolu mesajlarla karşılanan yapım, Apple’ın orijinal filmleri arasında yerini alıyor.

Palmer Filmi Konusu

Eddie Palmer isimli eski futbol oyuncusunun 12 yıl sonra hapisten çıkmasını konu alan film, Eddie’nin genç komşusu Sam ile olan ilişkisini kameralara aktarıyor. Hayatını yeniden gözden geçiren ve toparlamaya çalışan Palmer’ın, sorunlu bir çocukluk geçiren Sam’le kurduğu sıcacık bağ, ortaya oldukça dramatik kareler bırakıyor.

Palmer’ın Oyuncu Kadrosu

Tecrübeli müzisyen ve aktör Justin Timberlake filmde Eddie Palmer karakterine hayat verirken, komşu çocuğu Sam rolünde ise Ryder Allen karşımıza çıkıyor. Filmde Alisha Wainwright, June Squibb, Juno Temple, Jesse C. Body, JD Everymore, Lance E. Nichols, Dean Winters ve Jay Florsheim gibi isimler eşlik ediyor. Film şu anda sadece Apple TV+ platformunda gösteriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu