FragmanSinema

Jordan Peele’in Son Filmi ‘Nope’ un Fragmanı Yayınlandı

Bulutların arkasında gördüklerini düşündükleri UFO'ların resimlerini satmak belkide iyi bir fikir değildir!

Jordan Peele, filmlerini gizemli tutmayı seviyor, ancak Nope filminin fragmanı sonunda bize yeni filminin gerçekte ne hakkında olduğu hakkında biraz bilgi veriyor. Fragman Perşembe günü yayınlandı ve Daniel Kaluuya, Keke Palmer ve Steven Yeun gibi ünlülerin evrensel bir gizemi çözme umuduyla yola çıktıkları yeni film heyecanlandırdı.

Nope filmi Temmuz’da vizyona girecek

Fragmana dayanarak, Kaluuya ve Palmer’ın her zaman iyi bir koşuşturma içinde olan çiftlik sahipleri ve Hollywood hayvan eğitmenleri olduğu görülüyor. Bu yüzden ikisi bulutlarda garip ve hatta uzaylı bir şey görmüş olabileceklerini düşündüklerinde, Kaliforniya’nın en son UFO‘sunun bazı görüntülerini satmak için mükemmel bir fırsat olduğunu düşünürler. Ama öyle görünüyor ki gökyüzünde gördükleri aslında filme çekilmek istemiyor!

Nope , Peele’in 2019 yapımı Us‘tan sonraki ilk filmi ve yönetmenin üçüncü filmi. Nope’da Kaluuya, Yeun ve Palmer’ın yanı sıra Michael Wincott ( Basquiat ), Brandon Perea ( The OA ), Wren Schmidt ( For All Mankind ), Barbie Ferreira ( Euphoria ), Keith David ( The Thing ) ve Terry Noter de yer alacak.

İşte Nope final fragmanı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu